טיסות לניו יורק – לטוס לארץ העסקים

טיסות לניו יורק הם בין הטיסות המבוקשות ביותר. אלפים רבים ממריאים כל חודש בחודשו מנמל התעופה לוד לניו יורק. גם בטיסות באורח ישיר והן בטיסות עם חנייה בדרך באחת ממדינות אירופה. טיסות לניו יורק מובילות אתכם היישר אל ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות.

טיסות לניו יורק – כל דבר שחפצתם לדעת

1. טיסות לניו נמשכות בממוצע כשתיים עשרה שעות.

2. כ-40 טיסות ממריאות בכל שבוע מישראל לניו יורק על ידי חברת אל על. יש אפשרות להגיע לניו יורק משדה התעופה לוד באופן ישיר אף באמצעות חברות תעופה לא מקומיות.

3. טיסות לניו יורק דרך אירופה עם חנייה בדרך באירופה עולות פחות. אולם יש להכיר בכך שחניית הביניים כרוכה בשהייה של כשלש שעות. קיימים תורים די ארוכים ויש צורך להמתין שוב לבדיקות הביטחוניות , כל זה אורך זמן שאינו מבוטל.

4. מכיוון שהמהות של ניו יורק היא עסקים , הרי שאנשי ביזנס לא מעטים הדרים במדינת ישראל ממריאים בטיסה לניו יורק בתחילתו של השבוע ושבים בסופו. בנוסף על כל אלפי אנשי עסקים הטסים לניו יורק להשתלמויות מקצועיות, לכנסים שונים, לפגישות עסקיות וכדו’.

5. באמצעות טיסות לניו יורק אפשר לבקר בחנויות ענקיות, מוזיאנים מגוונים, פארקי ענק, מסעדות , תיאטרונים ועוד חוויות לא מעטות.

טיסות ללאס וגאס – ארבע דברים שחשוב להיות מודע להם

1. טיסות ללאס וגאס מושכות מיליוני תיירים מכל התבל מידי שנה. כמעט כל ישראלי שני ביקר לכל הפחות פעם אחת בזמן כלשהו בלאס וגאס.

2. בחודשים מאי עד אוקטובר עומס החום כבד ביותר בניו יורק ובחודשים של החורף קר באופן יוצא דופן, מסיבה זו רצוי יותר לתייר בניו יורק בתקופת הסתיו או בתקופת האביב . בזמנים אלו העיר מלאה בתיירים ובתי המלון מלאים לגמרי.

3. טיסות ללאס וגאס יסיעו את כל המבקש אל עיר ההימורים הענקית בתבל. מליונים רבים של מבקרים המתעניינים בהימורים באים אל לאס וגאס ומתארחים במלונות הענקיים והמפוארים.

4. במידה והגעתם להחלטה להזמין טיסות ללאס וגאס , כדאי שתבררו גם כן על אודות המופעים והפסטיבלים האמורים להיערך בעיר בעת שאתם מתכוונים לשהות בה.

טיסות ללוס אנגלס – לבקר וגם ליהנות

1. קיימים סוגים שונים של טיסות ללוס אנג’לס. קיימות טיסות ישירות וקיימות טיסות עם חניית ביניים , הטיסות הישירות יקרות יותר. חברת אל על מוציאה לפחות 3 טיסות ללוס אנג’לס מידי שבוע.

2. כוכבים רבים מעולם הקולנוע דרים בלוס אנג’לס. כאשר מגיעים אל העיר באמצעות טיסות ללוס אנג’לס ומטיילים בשדרותיה אפשרי לפעמים לפגוש גם שחקני קולנוע.

3. התיירים המגיעים ללוס אנג’לס יכולים להפיק הנאה ממגוון אתרי בילוי כמו, מועדונים, מסעדות , פארקים , פאבים וכדו’. בלוס אנג’לס קיימים קניונים רבים ושונים המציעים בגדים של מעצבים במחירים נוחים. בתי המלון תמיד מאויישים על אף מחיריהם היקרים.

חיפוש

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.