ארונות הזזה – הכל על העיצוב הייחודי

הדבר החדיש והמודרני בתחום הארונות כיום הם ארונות הזזה. ארונות הזזה נותנים אפשרויות אחסון קלות ולא מסובכות תוך כדי חסכון של ממש במקום. ארונות הזזה הנם ארונות עם עיצוב. הרבה מעצבים בוחרים לתכנן את הריהוט של הבית עם ארונות הזזה ומשקיעים חשיבה ומאמצים רבים בעיצובם.

ארונות הזזה – עבור כל חדר ולכל חלל

1. בארונות סטנדרטיים ישנן דלתות שנפתחות לצד החיצוני, אולם ארונות הזזה יש להם דלתות אשר נפתחות לכיוון הצד. הם חוסכים הרבה מקום, הדלת אינה חוסמת את המעבר ומי שעובר אינו נתקל בדלתות.

2. על ידי ארונות הזזה ניתן לתכנן חלוקה של הארונות בצורה נוחה ביותר. בגלל שהדלתות של ארונות הזזה עומדות על בסיסו התחתון של הארון הן יכולות להיות יותר רחבות וגדולות ואפילו כבדות, מה שאין כן בארונות סטנדרטיים כמעט אין אפשרות להתקין דלתות גדולות או כבדות דבר העלול להפעיל כובד על הצירים של הדלתות.

3. ארונות הזזה מסוגלים להתאים עבור כל הבית דוגמת, ארונות מטבח, חדר ילדים, חדר שינה, חדרי אמבטיה וכו’, מעבר לזה אפשר להתקין מראות על גבי הדלתות ועוד כל מיני סוגים של עיצובים מסוגים שונים, כל אחד לפי טעמו.

חדרי ארונות – ארבעה נושאים שחשוב לדעת

1. חדרי ארונות נותנים אפשרות של איחסון נוח של פריטים שונים כמו, בגדים, שמיכות, מפות ומגבות, כלי מיטה ועוד’ ועל ידי זה נחסך הרבה מקום בחדרי הבית . אם יש חדרי ארונות גדולים אפשרי לאחסן בהם גם תנורי חימום, עגלות, מאוורר ועוד סוגים שונים של פריטים יותר גדולים.

2. חדרי ארונות גדולים הנם כמעט חדר מכל הבחינות ואחרי התקנה של תאורה ומראה אפשרי גם להתלבש ולהחליף בגדים.

3. יש אפשרות לאוורר חדרי ארונות. הרבה יותר קל לאוורר חדרי ארונות כדי שלא יהיו לבגדים המאוחסנים ריחות לא נעימים, נבדל מארונות שקשה לאווררם וקורה שיש בהם ריחות לא טובים.

4. חדרי ארונות מייקרים את ערכם של הדירות. הנתונים קובעים כי דירות שיש בהם חדרי ארונות נמכרות מהר יותר ובמחירים גבוהים יותר.

ארונות בגדים – נוחות ונוי

1. ארונות בגדים עשויים מחומרי גלם שונים. ככל שהחומר יקר יותר כך המחיר של הארון יקר יותר.

2. בשעה שמעונינים לרכוש ארונות בגדים מומלץ להשקיע ולרכוש ארונות באיכות גבוהה אשר ישמשו אתכם לאורך שנים רבות. עץ מלא הוא החומר הכי איכותי לבנייתם של ארונות מעולים.

3. בשוקקיימים ארונות בגדים בגדלים רגילים. אם רוצים ארונות במידות יוצאות דופן ניתן להזמין אצל נגר פרטי או אצל חברות שמייצרות ארונות על פי הזמנה.

4. בבתים אשר בהם נוהגים לשטוף רצפה יחד עם הרבה מים, מומלץ להזמין ארונות בגדים יחד עם במה או לחילופין עם רגליים העשויים ממתכת. כתוצאה מהתקנה של רגלי המתכת תהיה חציצה בין המים והעץ והעץ יישמר מקלקול ורקב.

5. קרניז וידיות מעוצבות יוסיפו חן וסגנון מיוחד לכל ארון.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.