מזרונים – השיטה לשינה בריאה ועמוקה

איכותה של השינה נמדדת על פי איכותו המזרן שעל גביו אנחנו ישנים. עם סיומה של שנת לילה נעימה ובריאה על מזרונים נוחים ובריאים, קמים בבוקר נינוחים, משוחררים ומלאי חיוניות ואפשר להתחיל יום חדש.

מזרנים– בעניין ההבדלים בין המזרונים המגוונים

1. שני הגורמים היסודיים במזרון איכותי הם נוחות השינה ובריאות אורטופדית. אחרי שישנים על מזרן איכותי מתעוררים בבוקר מבלי שהשרירים תפוסים והגב לא כואב.

2. מזרנים טובים אלו מזרנים שאינם קשים במיוחד, אך גם לא רכים מדי. מזרנים רכים יגרמו לגוף לשקוע פנימה, על פי רוב בזווית לא נוחה ולא בריאה, ואילו מזרנים קשים לא יתעגלו במקומות הטבעיים אשר בהם הגוף נוטה להתעגל.

3. מזרנים שאינם קשים יתר על המדה ואינם רכים מדי, אלה מזרנים מצוינים. על המזרן להיות בעל מרקם באחידות שווה, מזרן שהוא לא שווה בכל חלקיו יש צורך להחליפו במזרן חדש.

4. מומלץ לתור אחר מזרנים שעטופים עם בד כותנה, אל תרכשו מזרנים העטופים בבד סינטטי, לא נעים לישון על גביהם בעיקר בלילות החמים.

מזרונים – למצוא את המזרון הטוב ביותר

1. בזמן שאנחנו רוכשים מזרונים חיוני לשים לב לנקודות הבאות:

* אילו חומרים ומהי הכמות של החומרים שיש במזרון.

* צריך שיהיה פתחי אוורור בשני צידיהם של המזרונים.

* מזרונים שיש להם ידיות בשני הצדדים נוחים יותר לנשיאה והעברה ממקום אחד למשנהו.

* מה הוא הסוג של הקפיצים וכמה קפיצים יש במזרון?

2. אתם יכולים לקבל את המזרונים לתקופת ניסיון של שלושים ימים ורק לאחר התקופה של הניסיון יהיה באפשרותכם להחליט האם הם נוחים ומתאימים לכם. גופו של האדם מתרגל למזרון חדש במשך זמן של 30 ימים.


מזרן ללא קפיצים – מזרון אורטופדי מומלץ

1. מזרן ללא קפיצים הוא מזרן הכי פשוט, מזרנים מדגם דומה באים לשימוש לתינוקות וילדים. ישנו מזרן הרבה יותר מתקדם מהמזרנים שיש להם קפיצים, זה מזרן אורטופדי ללא קפיצים , מזרן ללא קפיצים הדומה לספוג מסוגל להתאים את עצמו לתנוחותיו הטבעיות של גוף האדם והמבנה שלו . מזרן ללא קפיצים הוא למעשה גמיש יותר והשוכב על גביו מרגיש פחות לחץ על איבריו.

2. בשעה ששוכבים על מזרון כלשהו, נקודות הלחץ של גופנו שוקעות לתוכו של המזרון. במדה ואנו ישנים על צדנו, הכתף נכנסת עמוק לתוך המזרון. מי שישן על מזרן קפיצים מסוגל לפעמים לקום בבוקר עם כאבי גב ושרירים תפוסים דבר הנגרם כתוצאה מהעובדה שכשיש לחץ על הקפיצים , הקפיצים מפעילים לחץ בחזרה. מזרן ללא קפיצים מציע תמיכה שווה עבור כל חלקי הגוף.

3. מזרן ללא קפיצים יש לו חיים ארוכים יותר היות שאין סכנה שהקפיצים יתבלו והגמישות שלהם תאבד.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.