כתיבה שיווקית וכתיבת טקסטים לדפי נחיתה

כתיבה שיווקית וכתיבת טקסטים לדפי נחיתה

 

כתיבה שיווקית היא כתיבה משכנעת, כתיבה המניעה לפעולה. בעיתונות הכתובה, ברשת האינטרנט ובהרבה מדיות נוספות יש הרבה מאמרי קידום מכירות, תכנים שיווקיים, פרסומות ועוד. הגולש כבר עייף ומבוסס בים של תכנים. כתיבה שיווקית זו כתיבה מגרה, כתיבה לוכדת, כתיבה אשר תפקידה להשאיר את הגולש באתר. כתיבה שיווקית היא אומנות. לא כל קופירייטינג יודע לכתוב אותה. כתיבה שיווקית זו כתיבה אגרסיבית, אשר מעמידה את הקורא אל מול מראה ועליו להחליט באופן מיידי האם לרכוש או לא לקנות בתקווה שהתשובה היא חיובית .

  • · כתיבה שיווקית מתאימה לכל חברה ולכל ענף. בכתיבה השיווקית עלינו לגרום לקבלת הכרעה ולא חשוב באיזה נושא. כתיבה שיווקית מקצועית תניע אותם לקבל כעת את ההחלטה הראויה .· כתיבה שיווקית היא כתיבה ממוקדת הנכתבת במינימום מילים. בעלי מקצוע אומרים כי הקריאה ממסך המחשב היא קריאה מעייפת ומכבידה על העיניים. הגולשים מתעייפים מהר ועוזבים את האתר. אנו חייבים לנצל את השניות המעטות אשר בהן הם באתר, להצליח להעביר להם את המסרים החשובים . דרך הכותרות נצעיד אותם שלב אחרי שלב מעניין לנושא עד לסוף הכתבה.

כתיבת טקסטים לדפי נחיתה

  • ·דפי נחיתה אלו הדפים אשר אליהם ינחתו הגולשים לאחר שהקישו במנועי החיפוש את שם המוצר שאותו אתם מוכרים. התחרות היא גדולה, מאות דפי נחיתה ואתרים מתחרים על כיסו של הצרכן. דפי נחיתה שעשויים כראוי ילכדו את הגולש, יגרו אותו, יסקרנו אותו ובסיום יגרמו לו לקנות את המוצר שלכם.· רק קופירייטינג מנוסה ידע לכתוב נכון דפי נחיתה. לא כל קופירייטינג יוכל להתאים, חשוב מאוד להעדיף קופירייטינג המכיר היטב את המדיה האינטרנטית. חשוב לדעת כי הכתיבה באינטרנט שונה מכל כתיבה שיווקית למדיה אחרת.· כאשר אתם בוחרים קופירייטינג עליכם להקשיב לשאלות שאותן הוא שואל. קופירייטינג מנוסה ומיומן בתחום של דפי נחיתה ישאל אתכם שאלות, ולא רק על התוכן. הוא יבחן את מילות המפתח הרלוונטיות, יבחן את אפשרויות קידום אתר האינטרנט, את מבנה האתר ואת העיצוב. רק אחרי שיקבל את התשובות הנכונות הוא יוכל להתחיל בעבודת הכתיבה של דפי נחיתה.

    · הרבה פעמים דפי נחיתה מחליפים את בניית האתר. כאשר יש לכם עסק קטן או אם אתם מוכרים מוצר בודד, לא תמיד נחוץ לבנות אתר גדול, ברוב הפעמים מספיק לכתוב דפי נחיתה. בכל כתיבה של דפי נחיתה, חשוב לפנות אל קופירייטינג אשר התמחה בסוג של כתיבה שיווקית וגם בנושא של דפי נחיתה על מנת שהאתר ימשוך תנועה וימיר למכירות .

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.