כתיבה שיווקית לאתרי אינטרנט

האם כדאי לעצב את אתר האינטרנט שלכם בעצמכם? האם אפשרי לבנות אותו ולתכנת  לבדנו?

כאשר אנו מקימים או מעצבים אתר אינטרנט אנו מחפשים אחר מומחים. מדוע רק בנושא של כתיבת תוכן לאתר באינטרנט אנו כותבים לבד?

נכון, כל מרכיב הינו גורם חשוב בהצלחה של אתר האינטרנט ,אולם חשוב מאוד לדעת כי רק למילים יש אפשרות לשווק את החפץ או המוצר. כתיבה שיווקית היא כתיבה המשכנעת את הלקוח ומשפיעה עליו לקנות את החפץ או המוצר. כתיבה שיווקית הינה הרבה יותר תכליתית מאשר מודעת פרסומת. המודעה היא רק פעם אחת, ואולם אתר הכתוב כהוגן זה אתר שנצפה בכל עת ומשווק את המוצר יום יום ובכל שעה.

 

כתיבה שיווקית לאתרי אינטרנט – לשורת הכותרת יש תפקיד מרכזי

 • * כל כותרת הינה הפרמטר העיקרי בכתיבה השיווקית. גולש האינטרנט הרגיל נעדר סבלנות והוא וממהר תמיד. הוא לא קורא בעיון , אלא מרפרף וגולש מאתר לאתר. מחקרים רבים מאשרים כי גולש שוהה באתר בממוצע כחצי דקה. תוך כדי הזמן המועט הזה מוטל עלינו ללכוד את הגולש ולהביא לכך שיישאר באתר. זה התפקיד של שורת הכותרת.* כל סוג של היא קופירייטינג. כותרת טובה צריך לדעת איך לכתוב . זאת מלאכה שיש ללמוד אותה. רק כותב תוכן מקצועי ומנוסה יידע למצוא שורת כותרת מסקרנת, מיוחדת וממוקדת שתמשוך את הגולש, “תלכוד” אותו באתר שלכם ותגרום לו להתעניין באתר}.

   

  כתיבה שיווקית עם אלטלייף -היכנסו לאתר והזמינו את שירותינו

 

כתיבת תוכן שיווקי לאתרי אינטרנט – כיצד לכתוב נכון

 • * כתיבה שיווקית נכתבת בפסקאות. כל פסקה עוסקת בעניין אחר. לכל פסקה מומלץ ליתן כותרת אטרקטיבית שתמשוך את הגולש להמשיך לקרוא.

  * כתיבה שיווקית כותבים בצורת הפירמידה. בראש המאמר כדאי להתייחס ליתרונות ולרכז את כל אמצעי השכנוע. רק אם הגולש באתר ישוכנע שכדאי לו להמשיך לעיין, הוא ייוותר באתר האינטרנט. הוא יצא במהירות מהאתר אם לא ימצא עניין כבר במשפט הראשון.

  * כתיבה שיווקית היא סוג של כתיבה הגורמת לפעולה. אם אתם מעוניינים שהלקוח ירכוש את המוצר או שיגלה עניין בשירות המוצע, עליכם להניע אותו לפעול. מומלץ להניע לפעולה פעמים אחדות לאורך הכתבה. בסוף המאמר אפשר להזמין שוב את הלקוח באופן של ציווי לעשות את העסקה או הרכישה. למרות הפלא שבדבר ישנם הרבה לקוחות שמעוניינים שנשכנע אותם לרכוש את המוצר או את השירות.

  * כתיבת תוכן לאינטרנט צריכה להיכתב בשפה תקנית ויפה. עלינו לכבד את הקורא ולהגיש בפניו מאמר הכתוב בעברית יפה, שאין בו שגיאות כתיב וללא שגיאות פיסוק.

  * כתיבת מאמרים לאינטרנט או כתיבה שיווקית אלו מקצועות שיש להשתלם בהם. לא כל אחד היודע לכתוב תוכן, יודע לכתוב באופן הראוי לכתיבה שיווקית . כשאתם מקימים אתר ברשת, לא רצוי לחסוך, ראוי לקחת כותב תוכן מקצועי ואיכותי שיביא להצלחתו של האתר ברשת.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.