מתן בניהו – מומחה בהשקעות המונים ובגיוס משקיעים לחברות

מתן, והעבודה באקזיטוואלי

האתגר של אקזיט וואלי (Exit Valley) היה מבחינת הרגולציה העסקית שלא הייתה קיימת בישראל לפני מספר שנים, כלומר מודל זה של גיוס כספים לא היה קודם לכן, ולכן החברה איימה על השבתה מוחלטת לאחר שהפסיקה את פעילותה. זו הסיבה שהרגולציה שאומצה נקראת בפופולריות בישראל Exit Valley בישראל, המתייחסת להפעלת פלטפורמות מבוססות ענן. בעשור האחרון מכרה ישראל 750 חברות סטארט-אפ שהביאו למשקיעים תשואות של יותר מ -50 מיליארד דולר.

מתן והקשר עם מקדוניה

מתן בניהו עם השגריר המקדונימוסדות מוסמכים כמו משרד האוצר והבנק הלאומי של הרפובליקה של צפון מקדוניה התחייבו בשנת 2018 כי יאפשרו פיתוח גיוס תרומות למימון המונים, אשר יועיל לסטארט-אפים מקדוניים. כמה יוזמות מקדוניות מקוריות כבר הושקו כדי לתפקד כפלטפורמות למקורות המונים, אך יש לפתח תחום זה, עם התקנות המדויקות שנקבעו בתקנה העסקית שתעודד את המשקיעים ואת היזמים לקחת סיכונים, להעלות את הפרויקט שלהם על הפלטפורמה לחפש השקעה במוצר חדש, פיתרון טכנולוגי חדש או המצאה חדשנית.

 

מתן בניהו – מומחה למימון המון וגיוס המונים

מתן בניהו מומחה גיוס המוניםלדברי מתן , מומחה בכיר במימון המון ובהשקעות המונים, הבעיה העיקרית שיש לטפל בה היא השגת גישה להון התחלתי כדי לתמוך בסטארט-אפים בעת פיתוח רעיון עסקי והגדרת מודל הפעולה שלו. אז חשוב גם לבנות קהילת משקיעים שקרובה לסטארטאפים ועימה קל יותר לקבל החלטה על השקעה.

 

פלטפורמות מימון המונים: הדרך היעילה והבטוחה לגייס משקיעים לחברות ולסטארט-אפים

פלטפורמות מימון המונים הופכות אטרקטיביות יותר לגיוס כספים ממספר רב של משקיעים שמשקיעים סכום כסף מסוים בפרויקט או סטארט-אפ מסוים. הם מקבלים חלק בחברה, או במקרה של פרויקטים קטנים יותר הם מקבלים הכרה כלשהי, כמו תגים למשקיע או תומך ראשון, גישה בלעדית לתוכן, שיווק וכדומה.

פלטפורמות מימון המונים – דרך לגיוס משקיעים בחברות ובסטארט אפים

אחת הדוגמאות הטובות ביותר לעבודה עם פלטפורמות למימון המונים מגיעה מישראל, מדינה שהתפרסמה במספר הגדול של חברות סטארט-אפ וקרנות הון סיכון שהושקעו בסטארט-אפים. הרעיון הוא להקים מסגרת עסקית שתעודד את המשקיעים ואת היזמים שעימם היא עובדת  – לקחת סיכונים, להעלות את הפרויקט שלהם על הפלטפורמה לחפש השקעה במוצר חדש, פיתרון טכנולוגי חדש או המצאה חדשנית.

 

מאמר נוסף על פועלו של מתן בניהו בהשקעות המונים ומימון המון

 

2 comments on “מתן בניהו – מומחה בהשקעות המונים ובגיוס משקיעים לחברות
  1. Pingback: חדרי שינה מעוצבים בהתאמה אישית

  2. Pingback: חברת ארטיפקס שיווק נכסים, ייזום והשקעות נדלן - הלוואות

Comments are closed.