הגורמים לעלייה במחירי הנדל”ן


 

ישנם מספר גורמים לעליה החדה במחירי הנדל”ן בשנים האחרונות, כאשר הגורם המקשר בין כולם הוא פשוט – חוק היצע וביקוש. כשההיצע נמוך והביקוש גבוה – המחירים עולים ומלאכתו של כל מי שעוסק בתחומי תיווך נדל”ן קלה באופן יחסי. אבל יחד עם אלה כדאי מאד לרדת לעומק העניין:

התחלות בנייה-  מדי שנה מודדים מומחים את מספר התחלות הבנייה בישראל. התחלות הבנייה של היום מצביעות על כמות הדירות שתעמודנה לרשות קהל הרוכשים הפוטנציאלי. מזה עשור ויותר הלך מספר התחלות הבנייה וירד, עד שמספר הדירות הנמסרות בכל שנה איננו עומד אפילו בקצב הגידול והריבוי הטבעי של האוכלוסייה בישראל. אך טבעי הוא שזוגות צעירים שמתחתנים מחפשים דירה למכירה על ידי משרד תיווך נדל”ן או אפילו דירה בשכר דירה. כיון שמספר הדירות למכירה קטן, עולה גם שכר הדירה.

רכישת דירות להשקעה-  תופעה נוספת שרווחת בישראל בשנים האחרונות היא רכישת דירות על ידי תושבים זרים. ההתפתחויות בעולם אינן מבשרות טובות, לא מבחינה כלכלית ולא מבחינת היחס לזרים. באירופה האדמה בוערת, ולכולם ברור שההתפרצות תגיע. יהודים רבים מבטחים את עתידם ורוכשים דירות לעת צרה. משרדי תיווך נדל”ן רבים מדווחים על כך שחלק ניכר מרוכשי הדירות דרכם הם תושבי חוץ.

תיווך נדל”ן דורש אמינות ברמה גבוהה, עמידה בהבטחות והקדשת המאמצים הגדולים ביותר על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוחות. מתווך שעמד בציפיות של הלקוחות שלו, יכול לצפות לטלפונים מחברים שלהם, מכרים, קרובי משפחה וכיוצא באלה. לא קל למצוא מתווך טוב וכשמוצאים אחד כזה, מיידעים את כל מי שאפשר.

מידע נוסף על בתים למכירה באתר הזה

שיווק ומכירה של נכסים וקרקעות

הרוחות הנושבות מעידות בבירור כי תחום הנדל”ן הוא התחום החם בכלכלה הישראלית כיום. מחירי הדירות והקרקעות נמצאים בעלייה מתמדת ולא נראה שהמצב עומד להשתנות מש בקרוב. שיווק ומכירה של נכסים וקרקעות איכותי יכול, בזמנים שכאלו,  להניב רווחים גבוהים מאד.

שיווק ומכירה של נכסים וקרקעות

מדובר במציאת אדם או חברה המעוניינים למכור קרקע או בית, מציאת קונה פוטנציאלי ותיווך ביניהם. שיווק ומכירה של נכסים וקרקעות עוסק בעסקה היקרה ביותר שרבים עושים ולכן אנשים נזהרים בבחירת הנכס שהם קונים ובמחיר שלו.

על פי הסטטיסטיקה העדכנית,  ישנה עלייה חדה בכל שנה, בדרישה לקרקעות לרכישה , אפילו קרקע שטרם בוצע עבורה שינוי ייעוד. לכן יש מקום לעוד יותר אנשים שמרוויחים מכך. אנשים או חברות אשר מתמחים בתחום השיווק והמכירה של נכסים וקרקעות עוסקים למעשה בתיווך נדלן, והם מתחרים בחברות התיווך ובסוכני הנדל”ן בארץ.

לפני קניית נכס מומלץ להתייעץ עם חברת נדלן מקצועית המובילה את התחום באחריות

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.