בניה קלה כפיתרון ידידותי לסביבה. מידע על שיטת הבנייה הקלה

אם עוד לא שמעתם,על השיטה – בניה קלה, השיטה שכובשת את ענף הבנייה בישראל ובעולם ומביאה עמה יתרונות רבים וטובים. אנו לא נתיימר לומר לכם למה היא כדאית, אנו מאמינים שמספיק שתכירו את העובדות כדי להחליט. אז מתחילים.

כרבים אחרים, הגעתם לשבו בו אתם חפצים לבנות בית לשפחתכם.אולם, אל תהליך שכזה  נלווים חששות רבים. החל הערפל לגבי העלות הסופית של הפרוייקט, דרך הזמן שעתיד לקחת התהליך ועד לכל התוספות אשר אינן מצוינות בסכום הכללי אותן לבטח תידרשו לשלם. כל זאת ועוד מבלי לקחת בחשבון עיכובים מסוגים שונים כמו מזג אוויר סוער אשר מפריע לעבודתם של הפועלים, בדק בית ואיתור ליקויים ועוד שלל הפתעות בלתי רצויות ומפתיעות בעליל. ואז נשאלת השאלה הבלתי נמנעת: האם יש דרך אחרת? או שמא על כולם לעבור את אותו המסלול היקר, הקבוע מראש והמתיש?

כן קיימת דרך אחרת והיא קלה כשמה: בניה קלה

הבניה הקלה קיבלה את שמה כתוצאה ממשקלם של חומרי הגלם בהם נעשה שימוש. החלקים השונים של המבנה מולבשים על שלד מפלדה או אלומיניום אשר עונה על תקני בטיחות שונים וסטנדרטים של יציבות. מלבד הגמישות המקסימלית והיכולת לגשת אל הבניה הקלה בדרכים רבות, שיטת בניה זו הרבה יותר קלה משיטת הבנייה המסורתית, באופן מילולי. כתוצאה מכך היא מציעה יתרונות מהם אי אפשר להתעלם.

בנייה קלה מהווה קודם כל חיסכון

אם נודה באמת הרי שהשאלה כמה אנו משלמים על הפרוייקט בכללותו –  זו השאלה שמעניינת אותנו יותר מכל. זאת במיוחד בשל העובדה כי מחירי הדיור הרקיעו שחקים בשנים האחרונות והחלום על בית החלומות הולך ומתרחק ככל שערכיהם של הנכסים עולים. בניה קלה הופכת את מרבית החלומות להרבה יותר נגישים וזמינים ובאמצעותה הבית שלכם יתחיל במהרה לרקום עור וגידים. העלויות כל כך אטרקטיביות עד שאתם יכולים לזכות בבית הגדול פי כמה וכמה מזה שהייתם יכולים להרשות לעצמכם אילו הייתם בוחרים בבנייה קונבנציונלית ובמחיר נמוך יותר משמעותית. כמו כן לבניית המבנה ישנו תקציב ראשוני אשר לרוב אינו משתנה לאורך תהליך הבנייה ואינו כולל הפתעות או תוספות במחיר.

קבלת המפתח לבית – לאחר כמה חודשים בודדים

לרוב בניית בית בבניה קלה זהו תהליך מהיר אשר נמשך כמה חודשים בודדים, בהתאם לאופי עבודתה של החברה המבצעת. אם בעת הבניה הקונבנציונלית היה נדרש מכם לחכות שנים על גבי שנים על מנת להשלים את תהליכי הבניה השונים, כאן אין עיכובים או בזבוז של זמן יקר. תהליך הבניה מתבצע במפעל ולכן הפרעות כמו שינויים קיצוניים במזג האוויר למשל אינם בעלי השפעה ניכרת, ניתן לעבוד על הבית בכל עונות השנה ולסיים בהתאמה ללוחות הזמנים.

 

מאמר על בלוקים לבנייה קלה באתר של בלוק איט 

בנייה קלה – העיקר האיכות

אם שמעתם דעות חלוקות על בניה קלה, הרי שאחת ההתנגדויות היא איכותו של התוצר הסופי. יש לציין כי אין אמת בדבר אלא להיפך. לא פעם בנייה קלה חכמה יותר ומאפשרת גישה לשיטות בניה חדשניות ולחומרי גלם מתקדמים אשר הופכים את הבית להרבה יותר ידידותי הן עבור הסביבה והן עבור איכות החיים שלכם. שימוש באותם חומרים מתקדמים יאפשר לכם לזכות גם לחיסכון מקסימלי בהוצאות החודשיות ולעשות שימוש חכם יותר במשאבים השונים.

אז כן – בניה קלה זו הדרך המומלצת. שיטת הבניה הקלה מספקת איכות וגם פיתרון ידידותי לסביבה שאינו משתמש בחומרים מזהמים או בחומרים המסייעים למשאבי העולם להתכלות. באפשרותכם לבנות בית העונה על כל הצרכים שלכם במהרה וזאת תוך תכנון מעמיק ורמת דיוק גבוהה, מה שלא תמיד היה קורה עם שיטות בניה מסורתיות. לכן רגע לפני שאתם מחליטים ללכת עם הזרם, מומלץ כי לפחות תכירו את כל האפשרויות העומדות לרשותכם וביניהן – שיטת הבניה הקלה.

 

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.