הדפסה של תמונות על בדי קנבס

בד הקנבס הוא בד המשמש לרוב לציור ולשימוש אומנותי. כמו כן, ניתן באמצעות מדפסות משוכללות ויקרות להדפיס על גבי בד הקנבס תמונות ותצלומים. כך למשל, ניתן לתלות בסלון הבית הדפסה על קנבס של תמונה משפחתית של כל דירי הבית, או תמונה של הסבא המנוח, או כל תמונה אחרת שעולה על דעתכם. יתרה מכך, ההדפסה בגדלים מסוימים נחשבת למשתלמת יותר מאשר פיתוח תמונות ומסגור שלהן על ידי חנויות הצילום השונות, כך שמדובר על הדפסה אומנותית, באיכות גבוהה בעלות סבירה.

אתרי אינטרנט שונים מציעים שירות של הדפסת התמונות שבחרתם על גבי בדים קנבס. התהליך הוא פשוט: באתר ניתן לבחור בתמונה להדפסה מתוך מגוון תמונות של ידוענים, פוסטרים או יצירות אומנות מפורסמות, לבחור בגודל הרצוי ולהדפיס את התמונות על הבד. במקביל, ניתן לעלות מהמחשב האישי תמונה, ובהתאמה אישית לבחור שלהדפיס את התמונה בגודל הרצוי על גבי בד קנבס. כל התהליך נעשה באמצעות ממשק ידידותי למשתמש, כאשר בסופו אתם מזינים פרטי תשלום וכתובת למשלוח התוצאה הסופית. את ההדפסה על הקנבס תולים באמצעות מסגרת עץ על אחד מקירות הבית – והתוצאה נהדרת.

 

שימו לב כי בבחירת גודל הבד יש השלכות לגבי המחיר. ככל שגודל הבד יהיה גדול יותר, כך המחיר יעלה בהתאם. הדפסה על קנבס נעשית כאמור על ידי מדפסת משוכללת המסוגלת להדפיס על בדים מיוחדים במקביל להדפסה על ניירות. את המדפסות הללו נורא קשה להשיג בבית מפאת עלותן היקרה, ולכן עדיף להזמין הדפסה על קנבס מחנות המספקת שירותי הדפסה ויש ברשותה מדפסת כזאת.

הדפסה על גבי בדים מקנבס מתאימה במיוחד לתמונות לחדרי ילדים, לפינת האוכל בבית, לסלון ולמסדרונות הבית. התמונה יוצאת באיכות מדהימה ומרשימה. מומלץ להדפיס על קנבס תמונות משפחתיות, תמונות נוף ויצירות אומנות מפורסמות ולקשט עם התמונות הללו את קירות הבית.

 

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.