התקנת ספי חלון מאבן טבעית

עיצוב הבית באבן טבעית הפך לנורמה ונחשב לטרנד החם שכל הישראלים אוהבים. כדי להשלים את עיצוב הבית כדאי להתקין ספי חלון מאבן טבעית המעניקה אווירה טבעית ומראה יוקרתי וייחודי. ספי חלונות מהווים את המסגרת דרכה אנו מביטים החוצה לעבר הנוף או החצר ואם בעבר היה נהוג להתקין ספי חלון מבטון הרי כיום המגמה היא לקרב את הטבע לסביבת המגורים. מאחר וחיפוי קירות באבן הפך לטרנד חם יש להשלים את העיצוב עם ספי חלון מאבנים תואמות כדי ליצור הרמוניה ומראה עיצובי מושלם ותואם. יש לציין כי מעצבים ואדריכלים רבים מעדיפים לשלב ספי חלון מחומר טבעי כמו אבן ויש מגוון עצום של אבנים טבעיות המעניקות מראה יוקרתי ויפה לחלון דרכו משקיפים החוצה.

ספי חלון מאבן טבעית תורמים למראה יוקרתי

כאשר בוחרים ספי חלון מאבן טבעית חשוב לקבל ייעוץ ולבחור באבן איכותית המתאימה במידותיה למסגרת החלון. יש לבצע התקנה מקצועית כדי להימנע ממקרים בהם מתקשים לפתוח את החלון. האבן הטבעית מוסיפה יוקרה לעיצוב הבית והיא נוחה לתחזוקה ומשדרת יופי רב. התקנה מקצועית תמנע בעיות כמו חדירת מים ובעיות רטיבות בפתחי הסף, יש לזכור כי איטום לקוי עלול להוביל לתופעות כמו התפתחות עובש ופטריות. למעשה, ספי חלון מאבן טבעית עמידים יותר בפני פגעי מזג האוויר ולכן מעבר להיבט העיצובי יש לאבן הטבעית יתרונות נוספים.

התקנה מקצועית של ספי חלון מאבן טבעית

לכל אבן יש מרקם מעט שונה ויש היצע גדול של אבנים טבעיות המיועדות לספי חלונות. אחרי בחירת האבן יש להתקין את ספי החלון במקצועיות תוך הקפדה על חומרי איטום ובידוד. כך תיהנו ממראה מושלם וטבעי, מתחזוקה פשוטה ומאיטום איכותי המונע חדירת מים ורטיבות. ניתן בכל עת להתקין ספי חלונות אך לרוב נהוג לבצע זאת במהלך בנייה חדשה או שיפוץ נרחב בבית.

לצפייה בסוגי שיש  וגלריית אבני חיפוי  מבית שיש קדם הקישו כאן

 

תוכן עניינים