החידוש במדפסות תלת המימד

בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות בתחום הדפוס ואם בעבר רק חלמנו על מדפסות ביתיות המאפשרות לנו להדפיס מודלים וחלקים בתלת מימד הרי כיום מחירי מדפסות תלת מימד הולכים ויורדים וכל אחד יכול לרכוש לעצמו מדפסת איכותית וליהנות מביצועים מרשימים ומשלל שימושים, חלקם מפתיעים ומקוריים. החידוש במדפסות תלת המימד מפתיע רבים ומשפיע על מגזרים רבים במשק הישראלי ובכלל העולם. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לכל אדם אשר רוכש ידע כיצד לתפעל את המדפסת החדשנית להדפיס תבניות ומודלים מפלסטיק, לייצר חלקים מחומרי גלם שונים ולהדפיס מוצרים לצרכי שיווק ועיצוב.

אפשר להדפיס גם אוכל

לאחרונה התוודענו למדפסת תלת מימד חדשנית ופורצת דרך אשר מאפשרת לנו להכין אוכל כמו מאפים שונים, קינוחים, מנות גורמה מושקעות ועוד מגוון רחב של מאכלים. יש להכניס את המרכיבים הנדרשים להכנת האוכל לקפסולות ייעודיות, לבחור במתכון הרצוי ובלחיצת כפתור ומול עיננו המשתאות ניתן לראות את המדפסת פועלת ובתוך זמן קצר ליהנות מאוכל טעים או מבצק אותו ניתן להכניס לתנור ולאפות.

כמו כן, באמצעות מדפסת תלת מימד ניתן לייצר תבניות לענף הפלסטיקה כדי להכין מוצרים חדשים וחלפים ובמקום לייצר תבנית יקרה בחברה מקצועית חוסכים עלויות ומוזילים מחירים. בנוסף, ניתן לייצר נשק ואביזרי לחימה חדשניים ומתקדמים, לכן אין זה פלא כי ענפי התעשייה במשק, לרבות ענף התעשייה הביטחונית, רואים במדפסות תלת מימד איום להמשך קיומן.

הוזלת עלויות ושימושים חדשים

החידוש במדפסות תלת המימד גולש לכיוונים חדשים ומפתיעים כמו לתחום הרפואה בו ניתן לייצר איברים חלופיים במחירים זולים, כמו תותבות ואביזרי רפואה אחרים לניתוחים ולשימושים נוספים. כניסת מדפסות תלת מימד לחיינו מאפשרת להוזיל עלויות של מוצרים רבים וניתן באמצעותן לייצר מוצרים שונים ומגוונים בעלויות נמוכות וכיד הדמיון והחלום.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.