דלתות פנים – כל מה שצריך לדעת על דלתות לפנים הבית

קיימת התקדמות גדולה בנושא סגנון בית המגורים הודות לדלתות פנים. עד לפני זמן לא רב היו דלתות פנים במראה רגיל , בסיסי ואחיד, כעת , דלתות פנים עשויות מכול מיני סוגים של חומרים בלתי שגרתיים , עם סגנונות מעניינים ושלל צבעים. מצויים הרבה מעצבים שיש להם מיומנות בעיצוב של דלתות פנים, בצירוף של חומרים ודוגמאות שונות .


על הסוגים של דלתות הפנים

* דלתות פנים אשר מיוחדות לחללים שאינם גדולים דוגמת חדרי עבודה, הם דלתות הזזה. הן אינן תופסות מקום בחלל החדר. דלתות הזזה זזות על מסילה אשר נמצאת בתוך הקיר. פעמים רבות דלתות הזזה באות לשימוש ליצירת הפרדה בין השטחים השונים.

* בין כל דלתות פנים, המקובלת מבין האחרות הינה דלת כנף. דלת זו עשויה מכנף אחד והיא לכיוון פנים או לכיוון חוץ. בשעה שמתעניינים לבחור דלת כנף, חשוב לוודא כי קיים די מקום פנוי בחדר כדי לפתוח את הדלת באופן מלא.

* דלת חכמה זאת המילה האחרונה בנושא דלתות פנים. דרך טלפון סלולרי תוכלו לשלוט מרחוק בדלת, ומכאן היא קרוייה, דלת חכמה. בכל מקום אשר מותקנת שבו יש דלת חכמה, יש גם הרגשה של ביטחון.

 עבור כל חלל בבית מומלצת דלת בעיצוב מותאם אישית

1. העיצוב המלא של הדירה יכול להתמזג כראוי עם דלתות פנים מעוצבות.

2. עבור כל בית יש דלתות פנים אשר מתאימות לו, לבית אירופאי או כפרי רצוי להתאים דלתות פנים מעוצבות שעשויות מעץ.

3. הייחודי בדלתות פנים מעוצבות הן הדלתות שעשויות מפלדה. דלתות אלה מעניקות לכל מקום אשר בו הן ממוקמות אווירה וסגנון ייחודיים. אם חפצים בסגנון נועז וצעיר רצוי להתקין דלתות מסוג זה.

4. יש אופציה להרכיב דלתות פנים מעוצבות שקיים בהן שילוב של פלדה וזכוכית או פלדה ועץ או דלתות הבאות בשילוב של עץ וזכוכית.

5. בשעה שמחליטים לרכוש דלתות פנים מעוצבות מומלץ לשים לב שיהיו אלו דלתות שישמרו על מראן וטיבן לאורך שנים רבות. בנוסף לכך מומלץ ביותר לרכוש דלתות אשר ניתנות לניקוי בקלות.

6. במקרים לא מעטים ייקבע העיצוב של בית המגורים בעזרת דלתות פנים מעוצבות.

מחליטים על רכישה של דלתות מעוצבות

1. בשעה שמחליטים בנושא רכישה של דלתות מעוצבות , צריך לא לשכוח כי המטרה העיקרית של הדלתות היא לשמור על בטחון הדיירים. ומשום כך מומלץ לרכוש דלתות חזקות ובטיחותיות שיעניקו הגנה מקסימלית לבית המגורים.

2. קיים שפע של סגנונות ושפע של דלתות מעוצבות. לכל סגנון ולכל טעם אפשרי למצוא את הדלת המתאימה. כדאי לבוא לחנות ממוקדים כדי לא להתבלבל מהשפע הרחב של הדלתות.

3. דלתות מעוצבות יש להן השפעה ניכרת על האווירה וחזות הבית, לכן מומלץ מאוד להזמין דלתות שיש להן איכות כי זה אמור להחזיק מעמד שנים רבות.

4. כל מי שמגיע אל הבית רואה בתחילה את הדלתות, משום כך רצוי לחשוב היטב בטרם שמגיעים להחלטה על רכישת דלתות מעוצבות.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.