אומניות לחימה – סוגים של אומנויות לחימה משולבות

מכיוון שבני האדם מחפשים תמיד שיטות לשמור על עצמם, עקב כך הם יצרו את אמצעי השמירה אשר נקרא אומניות לחימה. הסינים הם הראשונים שפיתחו אומניות לחימה, דרכי הגנה אלה הועתקו מהסינים ועברו למערב. היום התפתח התחום של אומניות לחימה ונהפך לספורט תחרותי.

גיו גיסטו – ענף ספורט תחרותי מברזיל

1. בברזיל פותחה אומנות לחימה בשם ג’יו ג’יטסו ע”י משפחת גרייסי ומשם היא הועתקה לעולם כולו.

2. ג’יו ג’יסטו הינה אומנות לחימה המתמקדת בלחימה על גבי הקרקע. המנצח מכניע את האוייב על ידי חניקות בעזרת בריחים.

3. טכניקות מגוונות והרבה יותר היגיון מאפיינים את אומנות לחימה ג’יו ג’יטסו והרבה פחות כוחות פיזיים.

4. ג’יו ג’טסו הפכה להיות אומנות לחימה נפוצה ברחבי העולם כולו. אנשים שונים מבצעים תרגילים בנושא הלחימה ואף נערכות הרבה תחרויות.

5. תרגילים רבים נדרשים על מנת להיות מנוסה בתחום של ג’יו ג’יטסו. קיימות דרגות שונות של התמחות בנושא והעניין בא לידי ביטוי בצבע של החגורה.

לחימה משולבת – שילוב של שיטות לחימה מגוונות

1. לחימה משולבת היא סוג של קרב פנים אל פנים המשלב טכניקות רבות של לחימה.

2. בעניין של לחימה משולבת אין אלימות ואין בה שימוש בנשק.

3. פעם, אלימות רבה הייתה מלווה את הלחימה המשולבת, דבר שגרם שיהיו לה הרבה מתנגדים ברחבי העולם. תקנות חמורות שנחקקו בעת האחרונה קבעו לאסור את האלימות.בשל כך נהפכה לחימה משולבת ונהיתה תחום ספורטיבי נפוץ ומקובל בכל מקום.

4. ברחבי העולם ישנה אהדה רבה לעניין של לחימה משולבת . ערוצי תקשורת רבים משדרים את המשחקים. באמריקה יש מספר גדול של ערוצים ותחנות בתשלום המשדרים רק תחרויות בנושא של לחימה משולבת.

אומנויות לחימה לילדים – כמעט כל מה שרציתם להכיר

1. אומניות לחימה לילדים זו שיטה מצויינת לשמור על כושר גופני , ללמוד באיזה אופן להגן על גופנו ולהגביר את הביטחון העצמי של כל הילדים.

2. יש יתרון גדול בתחום של אומניות לחימה לילדים, הם לומדים איך יכולים לעשות ספורט שאין בו אלימות. אומניות לחימה מחנכות את הצעירים היאך לשמור על עצמם ללא אמצעים אלימים, שליטה על הרגשות ולהימנע ממהלכים התקפיים.

3.ילדים הצעירים רוכשים הרבה על ידי אומניות לחימה, כגון, תנועות נכונות, חיזוק שלד הגוף והשרירים, קואורדינציה ועמידה יציבה ובטוחה.

4. הילדים אף לומדים דרך אומניות לחימה, הם לומדים כיצד לכבד איש את רעהו, הדימוי העצמי משתפר והביטחון העצמי עולה.

5. אומניות לחימה מסייעות מאוד לילדים שיש להם בעיות קשב וריכוז. קיימים צאצאים אשר אינם יכולים להימצא בריכוז לאורך שעות רבות מאוד, האימונים הםדרך מצוינת לפרוק את המרץ ותורמים להמשך של הלימודים עם יותר ריכוז.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.