מסגרות מקצועית – בנייה של שערים מעקות ופרזול על ידי מסגר

מסגרות הוא שם המקצוע, ומסגר זהו השם של בעל המלאכה. כשרוצים ללמוד מסגרות קיים צורך לעבור קורס ייחודי ובסיומו מוענקת תעודת מסגר. מקצוע מסגרות הינו מקצוע הכולל ידע ובקיאות בתוכניות בניין, מיומנות בהלחמה ועוד בכל מיני חומרי עבודה השייכים למסגרות. את כל הידע הנ”ל רוכשים בקורס מסגרות. מסגרות היא אומנות מתכת. מעבר לכל הידע הנדרש חשוב ביותר שיהיה לכל מסגר חיבה לאומנות וחוש טכני מפותח.

מסגרייה – שטח עבודתו של המסגר

1. על אף שבזמננו מייצרים מוצרי מתכת בכמויות מסחריות, יש אנשים אשר מעדיפים עבודות מקוריות ובעלות גוון ייחודי, על כן רצוי לבוא אל מסגרייה כמו שהיה בעבר שעובדת בטכניקות הישנות ושם קימת אפשרות להזמין מוצרים ייחודיים ומעניינים.

2. קיים יתרון גדול להזמין מוצרים שונים של מתכת אצל בעל מקצוע היוצר במסגרת של מסגרייה, החפץ או המוצר המוזמן אצל מסגר יהיה מעוצב באופן אישי וייחודי. אצל המסגר יהיה אפשר לקבל טיפים על אודות סוג המתכת המתאים ביותר.

3. במידה ומתעניינים במוצר ייחודי יש צורך לגשת למסגרייה. בעת שרצו לעצב את מנורת הכנסת, לדוגמה, פנו אל מסגרייה המעסיקה מסגרים בעלי גישה אומנותית. זה דוגמה למוצר שאין אפשרות לקנות בחנות וצריכים להזמין אותו בהזמנה ספציפית ומיוחדת.

שערים – כל מקום צריך שער

 

חברתנו בעלת שנים של ניסיון בתחום השערים  – מספקת שערים מכל הסוגים ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר

1. במידה והנכם מבקשים לשמור ולהגן על ביתנו הפרטי, על החניון בבית משותף או גם על מבני ציבור , מתקינים שערים, נושא המצוי ונפוץ זה שנים לא מעטות והוא חלק בלתי נפרד מהנוף העירוני והכפרי .

2. שערי הזזה על מסילות אלה הם שערים שכיחים מאוד בבתים פרטיים, בחניונים וכדומה. אלו שערים שנעים על מסילה מיוחדת באמצעות מנוע חשמלי לא גדול.

3. כאשר המקום רחב דיו מרכיבים שערי הזזה, אולם אם הפתח קטן, במקרה כזה מרכיבים שערי כנף הזהים לדלת ונעים בסיבוב על ציר, והיה והפתח יותר גדול מרכיבים שערי כנף בעלי כנפיים כפולות.

4. יש סוג נוסף של שערים הידועים בשם שערים מתרוממים, שערים אלו לא נפתחים לצד, אלא הם נגללים כלפי מעלה כגון תריסים.


מעקות – אודות תפקידם של המעקות

1. למעקות יש 2 תפקידים, תפקיד אחד בטיחותי ותפקיד שני עיצובי.

2. כדישהאנשים לא ייפלו וגם לא ימעדו, אנו מתקינים מעקות לצד המדרגות בין אם הן ממוקמות בחדר מדרגות או במיקום פתוח וכן בשולי הגגות.

3. נהוג לייצר מעקות בעיקר מסוגי מתכת מגוונים, המתכת הינה סוג חומר בעל עמידות, קלה לעבודה וגם לעיצוב. ישנם בתים אשר בנויים באיכות גבוהה יותר מהממוצע, בבתים הללו אנו מתקינים בדרך כלל ציפוי העשוי מעץ על המעקה במקום אחיזת היד.

4. אם מעוניינים להעניק מראה אירופאי מכובד או ספורטיבי לחדר המדרגות או לגג, קימת אפשרות לבצע זאת אף באמצעות מעקות שמעוצבים בהתאם.

5.מעקות עשויים בכל מיני סגנונות וממגוון חומרים.

6. מעקות שקופים, למשל, נותנים הרגשה שלמרחב גדול ופתיחות. לדירה בעלת מראה אירופאי קלאסי הולם להתקין בתוכה מעקות מעץ. ניתן להתקין מעקות מתכת במגוון עיצובים וסגנונות, החל ממראה חדשני ועד סגנון ומראה מכובד ומרשים.

 

פוסט חדש אצלנו באתר 

 

קטגוריה חדשה אצלנו באתר

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.