הפעלות לילדים

ילדים צריכים תעסוקה מתמדת. בימי הלימודים הם עוד איכשהו עוברים את היום בלי להשתעמם: בית הספר, חוגים, מחשב, טלוויזיה, ותחביבים שונים די גומרים להם את היום. אבל מה עושים בחופשים או בשבתות? הילדים לא רוצים להישאר כל היום על הספה כשאפשר לעבור הרפתקאות בחוץ.

יש המון אפשרויות ודרכים להפעיל את הילדים בחופש. יש אפשרויות זולות, יקרות, קצרות או ארוכות, פעילויות חינוכיות או ספורטיביות, הכל בהתאם לתחומי העניין של ילדיכם. מעבר לתחומי העניין הספציפיים, יש דברים שכל הילדים אוהבים. פארק שעשועים כמו הלונה-פארק והסופר-לנד מעבירים יום שלם מבוקר ועד ערב בפעילויות מהנות, ומשאירות את הזיכרון הטוב מהאירוע לזמן רב. ביקור בבריכה הוא אפשרות פופולארית על הילדים וגם על ההורים, משום שאינה מחייבת השתתפות של המבוגרים בפעילויות הרטובות. כמו כן חוף הים הוא מקום מצוין לאסוף צדפים, לבנות ארמונות ולהתלכלך בחול.

ילדים שמתעניינים בהסטוריה, מדע או אומנות יכולים להעביר כמה שעות מהנות ומעשירות במוזיאון, מה גם שמוזיאונים רבים בארץ מזמינים את מבקריהם הצעירים להיכנס בחינם או בתשלום סמלי. הספארי שמתאים לכולם ובעיקר לאוהבי החיות והטבע הוא גם פעילות לימודית וחווייתית לילדים ולהורים.

אם אתם מחפשים פעילויות לילדים זולות יותר, מומלץ לנסוע לצפון הארץ. שם אפשר לפקוד את מרכזי המבקרים של המפעלים השונים, שמציעים כניסה חינמית או בתשלום מזערי בלבד. לאחר או לפני הביקור במרכז אפשר לצאת לטיול באחת משמורות הטבע, שמהווה חוויה לימודית וכיפית לילדים ובעיקר לחובבי טבע וספורט. יש גם שמורות שמיועדות במיוחד לרכיבת אופניים, שם אפשר גם לצאת לרכיבה ופיקניק בטבע.

כיוון קצת אחר הוא דווקא לנסוע לכיוון העיר. אם זה תל אביב, חיפה או ירושלים, ליום שלם של טיול רגלי בעיר, ביקור בשווקים השונים, העיר העתיקה, מוזיאונים וארוחה במסעדה, שיעבירו לילדים יום מעניין ומהנה.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.