עיצוב דירות יוקרה על ידי רהיטים ושטיחים

הערים בעולם כולו בכלל ובישראל בפרט הופכות צפופות יותר ויותר דבר המחייב בנייה צפופה יותר ובניית דירות קטנות יותר וזאת על מנת לתת מענה לביקוש ההולך וגובר לדיור. הדירות הקטנות יותר מחייבות כיום שירותים של עיצוב דירות וזאת על מנת לאפשר ניצול מירבי של חלל הבית כזה אשר יקנה לבית אווירה טובה ויאפשר תנועה נוחה ונגישה לכל אלמנט ואלמנט בבית.

צבע
צבע הבית הינו אלמנט חשוב בעיצוב הבית. התאמת הצבע לבית מקנה לו אווירה גדולה ופתוחה יותר ואינה מבליט את הצפיפות אשר עשויה להיווצר בדירות הקטנות של ימינו. נוסף על כך יש להתאים את צבע הבית לריהוט והאלמנטים הנוספים המצויים בו וזאת על מנת להקנות לו את המראה המושלם והמתאים ביותר.

קניית ריהוט
לריהוט הבית ישנה השפעה רבה בכל הקשור לעיצוב דירות. קנייה של ריהוט חדש וגדול עשוי לצמצם עוד יותר את מראה הבית ולהביא לנגישות טובה פחות לאלמנטים נוספים בבית. עם זאת, רכישת ריהוט דומה בעיצוב והצבע המתאימים ביותר מקנה אווירה שונה ומאפשרת נגישות טובה יותר. כמו כן, שורה ארוכה של רהיטים המוצעים למכירה מותאמים לדירות ההולכות וקטנות של ימינו ומציעים חיסכון במקום ושמירה על עיצוב ומראה נהדר.

שטיחים
גם השטיחים נהנים ממשקל כבד בכל הקשור לעיצוב דירות. לעיתים, הצבה של שטיח בסלון, בכניסה לחדרים ובמקומות נוספים בבית מביאה ליצירת עיצוב דירות מושלם אשר משפר את הנוחות והנגישות בבית ומקנה לו הרגשה ומראה גדול הרבה יותר. שימוש בשטיחים נפוץ מאוד בתחום עיצוב דירות כאשר השטיחים בעלי הצבעים הבהירים מככבים בתחום זה.

http://www.michalhan.com/

תאורה
צבע התאורה, מיקומה ואלמנטים נוספים מוסיפים לחזות ועיצוב דירות. שימוש בתאורה חלשה יותר מקנה הרגשה של צפיפות וחוסר במקום. מנגד, תאורה חזקה ובהירה יותר (בעיקר אור לבן) מקנה אווירה גדולה ופתוחה הרבה יותר אותה אנו למעשה מחפשים בעיצוב דירות.

לעיצוב דירות אלמנטים רבים במכריעים בכל הקשר למראה וחזות הבית. תאורה, שטיחים, ריהוט וצבע הבית הם רק חלק מהאלמנטים המשפיעים על ההרגשה והחזות של הבית. הקווים המנחים את מעצב הדירות הינם שמירה על נוחות מקסימאלית, נגישות לכל אלמנט ואלמנט בבית וכן שילוב כלל האלמנטים לכדי יצירת העיצוב המושלם והמותאם ביותר על פי צרכיו של בעל הבית.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.