על כל מה שיש לדעת בנושא טיסות לתאילנד

תאילנד הנה אחד מהייעדים של התיירות המבוקשים בחוץ לארץ ואף בישראל. כולם מעוניינים לטוס לתאילנד, מבוגרים, צעירים אחרי הצבא, אנשי עסקים ועוד. אמנם תאילנד אינה ארץ יקרה, לעומת זאת עלות הנסיעה אליה יקרה ביותר. אפשר לערוך מסע כיפי ומרתק ובנוסף גם לגלות טיסות נוחות לכל כיס במדה ומכינים את הטיול פרק זמן מתאים מראש.


טיסות לתאילנד – כל דבר בנושא הטיסות המבוקשות

1. טיסות לתאילנד מקובלות בשתי דרכים, טיסות ישירות או טיסות עם חנייה בדרך.

2. חברות תעופה זרות מבצעות טיסות לתאילנד אף מישראל, אך טיסות אלו כרוכות בחניית ביניים במדינות מוצאן של חברות התעופה הללו.

3. קיים דבר שונה בתחום של טיסות לתאילנד מטיסות למקומות אחרים. כמעט לכל יעד אחר ברחבי העולם אפשר למצוא טיסות זולות יותר ברגע האחרון, אבל בטיסות לתאילנד, אם רוצים להשיג כרטיס זול רצוי להקדים לקנותו.

4. בגלל שיש בישראל טיסות רבות שיוצאות לתאילנד כל חודש, יש חברות תעופה שונות שמוציאות טיסות בסוגים שונים של עלויות. מחיריהם של טיסות לתאילנד שונים ומצויים הבדלי מחירים בין טיסות שממריאות בשעות הבוקר לבין טיסות היוצאות בשעות הערב .

טיסות זולות לתאילנד – הכללים לקניית כרטיס לא יקר

1. טיסות זולות לתאילנד – קיימת דרך של טיסות זולות לתאילנד על ידי חברות תעופה זרות ועל פי רוב טיסות כדוגמת אלו כרוכות בחניית ביניים בארצות אחרות וההמתנה בין הטיסות עשויה להימשך זמן ממושך.

2. בעונת התיירות בתאילנד בין נובמבר לפברואר, לא קל למצוא טיסות זולות לתאילנד ולכן כדאי לטוס לתאילנד בחדשים אחרים ואז יש דרך לאתר טיסה במחיר יותר סביר.

3. במידה שחפצים להשיג טיסות זולות לתאילנד צריך לבדוק היטב את המחירים בשוק ולשים לב לכל מיני מבצעים שעורכות חברות התעופה השונות. חברות תעופה לא מעטות מציעות מבצעים של טיסות זולות לתאילנד, לצעירים, לסטודנטים ועוד.

4. טיסות צ’ארטר הן אחת האפשרויות למציאת טיסות זולות לתאילנד. טיסת צ’ארטר הנה טיסה שצריך להמתין עד שיהיה מקום פנוי ורק אז יכול הנוסע להצטרף אליה כשיגיע תורו.


טיסות לתאילנד אל על – להמריא לתאילנד ולהרגיש בבית

1. טיסות ישירות לתאילנד משדה התעופה לוד לתאילנד מתבצעות רק דרך חברת אל על.

2. טיסות לתאילנד אל על הן טיסות שבהן הנכם מרגישים בבית. הצוות של החברה דובר עברית, הנוסעים גם מדברים עברית, הינכם טסים לתאילנד, אולם מרגישים בבית.

3. מי שמקפיד על כשרות צריך לטוס לתאילנד רק על ידי טיסות לתאילנד אל על כי רק שם יש אפשרות לבקש אוכל כשר. טיסה לתאילנד היא טיסה ממושכת ביותר ומשום כך מומלץ שתהיה אפשרות למי שמקפיד על כשרות לעשות הזמנה של אוכל כשר.

4. טיסות לתאילנד אל על מיועדות לכולם, לצעירים לאנשים מבוגרים לילדים ואפילו לתינוקות.

5. במידה ומעוניינים לרכוש כרטיס זול לטיסה לתאילנד אל על, יש לעקוב אחרי המבצעים של החברה ולהשיג כרטיס מוזל.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.