קייטרינג – כדי להעדיף את המצויינים יותר מכולם

כיוון שמזון יכול להתקלקל במקרה שהוא לא נשמר בקירור נכון, משום כך כשמזמינים חברת קייטרינג למטרת עריכת אירוע, מהותי יותר מכל לברר כי מוצרי המזון הינם באיכות משובחת ומאוכסנים בקירור נאות. כדי שמשתתפי האירוע לא יקבלו כאב בטן יש להקפיד שהובלתם של מוצרי המזון ואחסונם יהיו בקירור.

קייטרינג – כיצד לבחור את המוצלחים ביותר?

1. חומרי גלם ברמה בינונית, חוסכות כסף רב לחברות קייטרינג וישנם חברות שמתפתות להזמין חומרים מסוג זה, אי לכך, עוד לפני שהחלטתם לגבי חברת קייטרינג, בידקו את טריותם ואיכותם של מוצרי המזון.

2. שימת לב לתנאי הניקיון. ערכו ביקור מקדים במטבחו של הקייטרינג ותוכלו לקבל רושם באורח בלתי אמצעי מה תנאי הניקיון במקום. רישיון ממשרד הבריאות הינו תנאי ראשוני להפעלת קיייטרינג, מסיבה זו חיוני ביותר לבקש מחברת הקייטרינג שיציגו בפניכם את הרישיון וכי הוא בר תוקף.

3. יש כל מיני סוגים של חברות קייטרינג , ישנם כאלה שאיכות המזון המוגש גבוה יותר ויש כאלה עם איכות נמוכה יותר, משום כך , בשעה שבודקים מחירים כדאי לשים לב שמחיר הקייטרינג לא יהיה על חשבון האיכות.

קייטרינג לאירועים – על אודות ההבחנה בין החברות

1. המלצות של חברים על קייטרינג לאירועים יכולות מאוד לעזור לקבל החלטה אודות שכירת שירותיה של חברה זו או אחרת. כמו כל דבר אחר , גם קייטרינג לאירועים קיים ברשת האינטרנט ושם יהיה אפשרי לשוטט ולגלוש ולראות המלצות, פירסומים ומידע רב בעניין זה.

2. מחיר – לא תמיד זול זה רצוי ועל פי רוב זול הוא יותר יקר, מכיוון שהמחיר בא על חשבון הטיב. מכיוון שיש תחרות ומחירים שונים, רצוי לבדוק את המחירים וכדי שלא להתאכזב כדאי לבחור את החברה של קייטרינג לאירועים המקצועית מבין כולם אף אם היא יקרה יותר.

3. יהיה זה נבון וחכם להזמין קייטרינג לאירועים שיש לו תעודת כשרות מוכרת כדי שגם המוזמנים שומרי המסורת יהיו מסוגלים ליהנות מהכיבוד.

4. יש הרבה חברות של קייטרינג לאירועים, כל חברה עוסקת בתחום אחר. לכל קייטרינג יש את ההתמחות שלו, יש חברת קייטרינג לארועים שעורכת אירועים גדולים ויש חברה שמומחית לאירועים קטנים ואינטימיים בחוג המשפחה, לכן, במקרה שמדובר במסיבה קטנה יותר מומלץ לפנות לקייטרינג לאירועים המתמחה באירועים מסוג זה .

5. כמו כל שרות שמזמינים ובודקים פרטים מראש, גם כאשר מדובר בנושא של קייטרינג לאירועים, רצוי לבצע בירור מה אמור להיות כלול בקייטרינג וכמה מלצרים יהיו בעת קיומו של האירוע.

6. אם תבקשו לעשות טעימות ממגוון המאכלים של קייטרינג לאירועים תדעו מה מחכה למוזמנים באירוע. מקובל לבקש מהקייטרינג שיתן לכל המעוניינים יכולת לטעום מסוגי המנות אשר יוגשו באירוע שלכם וגם כדאי לראות אירוע של הקייטרינג מקרוב.

קייטרינג אסאדו – לאירועים מיוחדים

1. בדרום אמריקה יודעים להכין בשר בסגנון מיוחד וזו המומחיות של קייטרינג אסאדו.

2. לפי שיטת קייטרינג אסאדו הבשרים עוברים צלייה על גבי פחמים באיטיות, גורם המעניק להם טעם מיוחד במינו, המנות טעימות וברוחב לב באופן מיוחד , את הקייטרינג הזה מחבב כל ישראלי באשר הוא.

3. אווירה של אירוע המופעל על ידי קייטרינג אסאדו , הינה אווירה יוצאת דופן, כתוצאה מהשילוב של יין מצוין עם בשר משובח המשמחים את המוזמנים.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.