עורך דין גירושין, צוואות וירושות

נתונים עדכניים של הסטטיסטיקה מראים כי אחוזי הגירושין בשנים האחרונות תמיד עולים. מבקשים להתגרש? מוטל עליכם לבחור עורך דין גירושין. רק עורך דין מוצלח, יצליח להייטיב את החיים שלכם בעתיד.

עורך דין גירושין – כיצד לבחור את הטוב ביותר? מספר עניינים שחשוב לדעת

1.לפי המלצות – הכי טוב לחפש עורך דין גירושין לפי המלצות של חברים ובני משפחה. אם הינכם מכירים חברים או גם שכנים שהתגרשו והיו שבעי רצון מעורך הדין, מהרו ובקשו מהם את הפרטים שלו. גם באתרים של רשת האינטרנט ובפורומים שעוסקים בשטח גירושין יהיה באפשרותכם לשאוב מידע אודות עורך דין גירושין בעל ניסיון ומקצועי .

2.חשוב מאוד לקבוע פגישה עם עורך דין גירושין על מנת לברר אם יש לנו שפה משותפת אתו.

3.לא כדאי לבחור עורך דין עסוק מדי. אם הנכם מרגישים כי לעורך הדין אין מספיק זמן פנוי בשבילכם, חפשו עורך דין אחר. גירושין זאת תקופה קשה, הינכם צריכים עורך דין זמין ופנוי .

4. לפי התשלום – כדאי להשוות מחירים של עורכי דין בשטח הגירושין. כדאי מאוד לדעת כי לא תמיד כדאי לבחור עורך דין יותר זול. ברוב המקרים רצוי לשלם מחיר גבוה יותר לעורך דין מיומן וגם לקבל תוצאות טובות יותר.

מידע חשוב על צוואות

1. צוואות הן הדרך הבטוחה החוקית שבה מחליט המוריש מה ייעשה ברכוש שלו לאחר פטירתו. צוואות הן אחת הפעולות החשובות ביותר שמבצע כמעט כל אדם בחייו. כדי לכתוב צוואה חוקית שתקבל תוקף משפטי, כדאי לשכור עורך דין מקצועי בענף.

2.כל אדם בוגר רשאי לכתוב צוואות אם לא כותבים צוואות, מחלקים את הרכוש לפי חוק הירושות.

3. תמיד רצוי לכתוב צוואות, ברם יש מקרים רבים אשר בהם זה חשוב מאוד. כגון לדוגמה כאשר בן הזוג הנשוי מנהל מערכת יחסים אחרת ורוצה להוריש לחברו את הרכוש או במצב של ידועה בציבור ואף במצב של בני זוג מאותו מין. כתיבת צוואות היא הדרך הטובה ביותר לפתור מריבות בין היורשים אחרי המוות. המדינה ורשויות המשפט מעדיפות לא להיכנס לסכסוכי משפחות ומעדיפות לחלק את הרכוש של הנפטר בהתאם לכתיבת צוואות.

4.במקרה שאחד מבני הזוג מנהל מערכת יחסים רומנטיים מחוץ לנישואין והוא רוצה להוריש חלק מהרכוש שלו לבן זוגו האהוב או שמא במקרה של ידועה בציבור, חשוב מאוד לכתוב צוואות שיביעו במדויק את הרצון של הנפטר.

מידע חשוב על ירושות

1. ירושה יכולה להתקבל רק בשתי צורות, או ירושה לפי חוק הירושה שקבעה המדינה או לחילופין לפי כתיבה של צוואות. כאשר יש צוואה, מוענק הרכוש לפי הצוואה ולא על פי חוק הירושות.

2. כולם רשאים לקבל ירושות מלבד מי שמואשם ברצח בזדון המוריש.

3. גם ילדים מאומצים וילדיהם יכולים ליטול חלק בכל ירושות אך בתנאי שהם אומצו כחוק.

4. כאשר לנפטר אין יורשים, מדינת ישראל זוכה בירושה שלהם. ירושות שמקבלת מדינת ישראל משמשות את המדינה למטרת חינוך, בריאות ,מדע וכו’.

חיפוש

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.