מתנפחים – לא קיים אירוע בלי מתנפחים

כמעט כל אירוע מקבל צביון מיוחד כשבמרכזו מתבצעת פעילות של מתקני מתנפחים, מתנפחים לאירועים על אף הפופולאריות שלהם , עלותם נמוכה. פעם היו גם מתנפחים לאירועים אולם זה כלל רק טרמפולינה שהיוותה את האטרקציה הכי מעניינת ומשכה את תשומת לב האורחים הצעירים באופן מיוחד. אולם בעת הזו מתנפחים הם מתקנים מתוחכמים ואטרקציות מלהיבות בסגנונות שונים שמתאימות לזאטוטים בגילאים שונים, לבני נוער ולמבוגרים.

מתנפחים לאירועים – איך נוכל לברור את המתאימים מבין כולם

1. מומלץ להתאים מתנפחים לאירועים בהתאם לגילאי הילדים המשתתפים במסיבה, אם מדובר באירוע של בר מצוה או ביום הולדת וכדו’. לילדים קטנים יותר מתאים מתנפחים כמו בריכת כדורים ואת ילדים גדולים מעט יותר יעניין קיר טיפוס.

2. עבור כל עונה יש את הסוג של מתנפחים לאירועים שמתאים לה, בימי הקיץ החמים והלחים , כדי לקרר את האווירה, מתאים להזמין מגלשות מים.

3. לא מומלץ להזמין מתנפחים לאירועים בלי חשבון, משום כך מומלץ לבדוק מתחילה כמה ילדים מגיעים לאירוע ובהתאם לכך יש להזמין את מתקני המתנפחים כשלאירוע רב מוזמנים מומלץ להזמין כמות יותר משמעותית של מתנפחים.

4. בזמן שמציבים מתנפחים בגינה, יש ליתן את הדעת על כללי הבטיחות ולדאוג שתהיה שמירה על מרחק בין מתקן אחד למשנהו.

דוכני מזון – 5 עניינים שמומלץ לדעת

1. חלק בלתי נפרד מאירועים בסדרי גודל שונים כמו אירועים משפחתיים , אירועים מרשימים או כנסים, הם דוכני מזון.

2. דוכני מזון לא דורשים תשתית מסובכת, אפשרי ללא מאמץ להעביר אותם ממקום למקום ולהביא אותם אפילו לאירועים בחיק הטבע.

3. דוכני מזון יכולים לשמש גם להגשת מנה אחרונה בכל אירוע, בחתונה בבר מצווה ועוד. על גבי דוכני מזון ניתן להגיש כמעט כל מיני סוגים של מנות אחרונות כמו, שוקולד, גלידות, עוגות, שתייה חמה או קרה וכל מיני סוגים של מאפה ואף פיצוחים וחטיפים.

4. משתתפים רבים שנטלו חלק באירועים שהיו בהם דוכני מזון אמרו שמגוון הסוגים של האוכל שהיו על הדוכנים היו הכי ייחודיים וטעימים כמו סושי, מיני מאפה וסלטים, קרקרים וחטיפים שונים.

5. יש לכם הרבה ילדים באירוע? הפתיעו אותם במנות פלאפל פיצה או המבורגר שיוגשו על דוכני מזון.

השור הזועם – חמישה עניינים שחשוב לדעת

1. השור הזועם הוא למעשה מתקן רכיבה המעניק תחושה של רכיבה על שור אמיתי בערבות ארהב. המתקן הינו נוח לישיבה ונראה כדמות שור הדוהר על המקום כמו שור אמיתי והרוכב עליו מטולטל קדימה ואחורה.

2. השור הזועם הוא מתקן מתנפח אשר בתוכו יש מנוע חשמלי המניע את הרוכב קדימה וגם אחורה.

3. כיוון שמתקן השור הזועם מופעל על ידי מנוע חשמלי , נדרש להיות נוכח במקום מבוגר בעת הפעלתו.

4. מתקן השור הזועם מעניין במיוחד את הילדים הקטנים, וגם הילדים שמפחדים עומדים סביבו ונותנים קריאות עידוד לילד שגילה אומץ ועלה עליו.

5. על אף שמתקן השור הזועם מיועד לילדים, ישנם מבוגרים לא מעטים שנהנים לרכב עליו.

חיפוש

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.