מרפאת שיניים – מידע על השתלות שיניים למבוגרים ולילדים – אורתודנטיה

בזמן שאנו חשים כאבים בפה או סובלים מבעיות מסוג אחר, אנו תרים אחר מרפאת שיניים בפתח תקווה. באופן כללי כאשר יש בעיות בשיניים מומלץ לגשת למרפאת שיניים שקיימים בה רופאים מקצועיים עם ותק רב. מרפאת שיניים בפתח תקווה מתעסקת בנושאים רבים, בטיפולי שורש, בסתימות, בשיקום פה, באורתודנטיה ובהשתלות. בכתבה זו בחרנו לדון על שיקום פה ועל השתלות בכל מרפאת שיניים בפתח תקווה.

מרפאת שיניים בפתח תקווה – שיקום פה בגיל מבוגר

1. שיקום פה הינו אחד מההתמחויות של מרפאת שיניים בפתח תקווה. כדי להשיג שיפור כללי הן מבחינת אסתטית ובמיוחד בתפקודו של הפה, צריך לערוך שיקום פה. למטרת שיקום פה יש צורך במומחיות מיוחדת וידע ספציפי, ישנם רופאי שיניים מיוחדים העוסקים בנושא זה.

2. שיקום פה כולל טיפולים מסוגים שונים. נוסף על טיפולי שורש וסתימות, כחלק משיקום פה שנעשה על ידי מרפאת שיניים בפתח תקווה, יש גם השתלות וכתרים.

3. כאשר הינכם נזקקים לשיקום פה ,כדי לחסוך כאב שיניים וכאב לב , מומלץ עד מאוד להגיע ולעבור טיפול על ידי מרפאת שיניים בפתח תקווה. כאשר ניגשים למרפאת שיניים שאין לה ניסיון בנושא, נאלצים לבצע את הטיפול פעם נוספת , עניין הכרוך בממון רב וכאבים .

כמעט כל מה שיש לדעת

1. אורטודנטיה – ההגדרה של אורטודנטיה היא יישור שיניים. אם השיניים לא ישרות או שהשיניים לא סדירות ויש מצב של אי התאמה בין הלסתות דבר הגורם לבעיות בסגירתו של הפה , מומלץ לפנות לטיפול שהגדרתו הכוללת היא, אורטודנטיה.

2. אין זה נכון שאורטודנטיה מעניקה פתרונות ומיועדת רק למטרת הצד האסתטי, שיניים בגדלים שאינם סבירים ולא רגילים או שיניים עקומות הגורמות קשיים בסגירתו של הפה יכולים להביא לכאבי שיניים ואף עלולים לגרום לכאבי ראש.

3. ניתן ליישר שיניים עקומות ולהשיבן למקומן הרגיל באמצעותו של טיפול אורתודנטי. הטיפול הרגיל הוא להסתייע בחוטי מתכת הנמצאים בתוך פלטה לשיניים. החוטים של המתכת נמתחים על השיניים, יוצרים לחץ ובדרך זו מצליחים להזיז את השיניים למקום הנכון.

4. טיפולים אורתודנטיים מקובלים על גילאים שונים ואכן גם מבוגרים וגם צעירים נעזרים ופונים לקבלת טיפולים שונים שקשורים לנושא של אורטודנטיה.

השתלות שיניים – 5 דברים שמומלץ לדעת

  1. זה מהלך כירורגי שבו מורכבים שתלים דנטאליים בתוך הפה. השתלים משמשים שיניים שנפלו או גם שיניים שחדלו לפעול.

2. בטיפול של השתלת שיניים יש להכניס בורג לתוך הלסת ששתפקידו הוא לשמש כבסיס ויסוד להרכבת השתל. תהליך זה של השתלת שיניים מתבצע על ידי הרדמה על ידי רופא בעל ניסיון ומומחיות בנושא.

3. השתלים עשויים מחומרים חזקים כמו למשל טיטניום הנשארים בפה שנים רבות.

4. השתלת שיניים היא לא תהליך קצר ודבר זה יכול להמשך לתקופה של מספר חודשים, תוך כדי פרק הזמן הזה לא מן הנמנע שיהיו תופעות נלוות של כאבים או נפיחויות. לאחרונה קמו שיטות חדשות שמאפשרות השתלת שיניים במשך כמה שבועות.

5. בתום התהליך, השתלת שיניים נראית כמו שיניים אמיתיות, הן יפות, הן לבנות ומתפקדות כמו שצריך.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.