קייטרינג בשרי – הכיבוד הפופולארי יותר מכל

1.מרבית האנשים בישראל מחפשים קייטרינג בשרי לאירועים שלהם. כאשר מעדיפים קייטרינג בשרי , המגוון של סוגי האוכל הוא למעשה גדול מאוד ומרהיב עד מאוד . קייטרינג בשרי מתאים לכל גיל ולכל סגנון של אירוע.

2.כל סכום כספי מתאים להזמנת קייטרינג בשרי, כמעט בכל תקציב תקבלו מנה איכותית ומזינה. מחומרי גלם בשריים יש אפשרות להכין מנות יקרות מאוד ואף מנות זולות וכולן יהיו טעימות מאוד . עבור כל מי שמבקש דרך להוזיל את העלויות, מומלץ לבחור קייטרינג בשרי. כך הוא יוכל להגיש מנות טעימות מאוד ומשביעות במחירים זולים יותר.

3.המציאות בפועל מלמדת כי רוב הישראלים מעדיפים להגיש באירועים ובסעודות חגיגיות קייטרינג בשרי. ובאמת, ברוב הסעודות המשפחתיות הנערכות בימי חג וכו’, אנשים בוחרים תפריט המורכב מבשר, מעוף, מקבב, משניצל וכדו’ .

4. אין ויכוח כי האוכל הבשרי משביע מאוד. כאשר הינכם מגישים לאורחים תפריט בשרי, אף אחד מהם לא יצא רעב אחרי האירוע שלכם.

קייטרינג לחתונה – על מנת לאכול, לשבוע וליהנות

השוק רווי בחברות רבות המציעות קייטרינג בשרי. מהי הדרך הבטוחה לאתר את המתאימות יותר מכולם?

1. המחיר – חברות רבות מאפשרות תפריט זהה במחירים שונים. במקרים מסוימים תופתעו מפער המחירים הגדול. צריך לציין כי לא בכל המקרים המחיר הוא האינדיקציה לאיכות האוכל. ככל שהחברה מפורסמת וממותגת הרבה יותר, כך גם מחיר המנה יהיה גבוה יותר ללא קשר לאיכות האוכל.

2. הטעם – עוד בטרם שאתם בוחרים קייטרינג לחתונה מומלץ לערוך טעימות. כאשר אנחנו טועמים את האוכל, צריך לשים לב לגורמים נוספים מלבד הטעם דוגמת עיצוב המנה, היחס של הצוות ולצורת ההגשה.

3.כאשר החברה דורשת תשלום נוסף עבור כל פריט נוסף , לא רצוי לבחור בחברה הזו. התחרות הגבוהה בין החברות גורמת לרוב החברות לשפר את המנות , להציע זרי פרחים, נרות ועוד בלי תוספת מחיר.

4. לפי המלצות – כדאי לבקש חוות דעת מחברים שערכו שמחות והיו שבעי רצון. באתרי רשת האינטרנט העוסקים בנושא, אפשר למצוא מידע עשיר מאוד ועכשווי בדבר אודות החברות בענף המובילות בתחום.

5. תמיד עוד לפני שסוגרים עם החברה, רצוי לבקר באירוע שהם מבצעים. הביקור באירוע פעיל מאפשר לכם להתרשם מהחברה, לבדוק את השירות, את היחס, את העמידה בלוח הזמנים וכו’.


קייטרינג כשר – קייטרינג ברמה גבוהה

1. כיום חברות לא מעטות מציעות קייטרינג כשר. למרות המגבלות בנושא הכשרות, קייטרינג כשר לא טעים פחות מכל קייטרינג. חשוב לדעת כי גם המנות האחרונות משובחות במיוחד למרותהמגבלות של הכשרות, נכוןבלתי אפשרי להציע מנות חלביות, אבל לכל חומר גלם קיים תחליף ברמה טובה.

2. כאשר הנכם עורכים אירוע המלווה ברב מאת הרבנות כמו למשל חתונה, ברית מילה, בר מצווה ועוד, אתם חייבים להעדיף קייטרינג כשר. חברות הקייטרינג מציעות רמות רבות של הכשרים במחירים שונים. עפי רוב ככל שרמת ההכשר גבוהה יותר, כך גם המחיר של המנה.

3. בחירת קייטרינג כשר מבטיחה כי כל האורחים באירוע, גם שומרי המסורת, יהיו יכולים לאכול וליהנות.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.