דודי שמש – כל דבר אודות דודי שמש

דודי שמש הינם דודים אשר מטרתם לחמם מים בעזרת קרני השמש. כדי לקלוט כמה שיותר קרני שמש חמות,דודי שמש מוצבים במקומות גבוהים, בדרך כלל על גגות הבתים. בגלל ימי השמש הרבים בישראל, דודי שמש חוסכים כסף ניכר ומקטינים את חשבון החשמל.

דודי שמש – הדרך הכדאית לחימום המים במדינה חמה

1. מדענים מישראל הם אלו שפיתחו את ההמצאה המופלאה של דודי שמש.

2. דודי שמש חוסכים חשמל רב מאחר והם אינם פועלים על חשמל אלא מנצלים את האנרגיה הסולארית שמייצרת השמש. אף ה”ירוקים”, שוחרי איכות הסביבה, דוחפים את השימוש של דודי שמש על מנת לחמם את המים.

3. בשנת 1967 חוקקהכנסת ישראל חוק המחייב את כל הבתים החדשים לבנות דודי שמש על גגות הבניינים.

4. ישראל זו ארץ ברוכת שמש , השמש זורחת בה במשך רוב ימות השנה, זאת הסיבה כי דודי שמש פופלאריים במיוחד בארץ ישראל. אפילו בימי החורף יכולים ליהנות מההמצאה של דודי שמש. גם בימי החורף ניתן לחסוך חשמל ולקצר מאוד את זמן החימום באמצעות שילוב של דודי שמש יחד עם דוד חשמל.

תיקון דודי שמש – איך נוכל לבחור טכנאי דודים

1. הבעיה הגדולה של דודי שמש זו היעדר ניקיון. שמירה עקבית והקפדה על ניקיון הדודים מונעת פעמים רבות מאוד את הצורך של תיקון דודי שמש .

2.התיקון של דודי שמש אינו חייב להיות תיקון יקר מאוד. אם מקפידים לתקן את הדוד בכל תקלה, אפילו הקלה מאוד, יהיה בידינו להינות מהדוד למשך ימים ארוכים.

3.החלפת גוף החימום הינה אחת התקלות המצויות בכל דודי שמש. האבנית המרובה העוטפת במהלך השנים את גוף החימום זאת הסיבה כי זמן החימום אורך זמן רב הרבה יותר ולפעמים נגרם קצר חשמלי. גם נזילת מים מהצלחת המשמשת כתושבת לגוף החימום זאת תקלה מצויה.

4. בכל פעם שאתם מבררים על טכנאי העוסק בתחום של תיקון דודי שמש, מומלץ לדרוש המלצות ולהשוות מחירים, כדאי אף לשמוע כמה דעות באשר לתקלה ולדרך התיקון.

5. כשאתם מזמינים טכנאי המתמחה בנושא של תיקון דודי שמש, כדאי לברר האם הוא נותן אחריות. באותה הזדמנות מתאים לברר אפשרות של טיפול תמידי בדודים. רצוי לזכור כי טיפול מונע יוכל למנוע, פעמים רבות, את הצורך של תיקון דודי שמש.

דודי שמש כרומגן – דודי שמש באיכות גבוהה

1. דודי שמש כרומגן הם דודים הנעשים בישראל. חברת דודי שמש כרומגן מוכרת סוגים רבים של דודי שמש בנפחים שונים. כאשר אנחנו תרים אחרי דודי שמש, כדאי להתאים את הגודל ואת הנפח לצרכים של המשתמשים.

2. דודי שמש כרומגן מובילים בשוק הדוודים לנוכח האיכות הגבוהה של הדודים. חומר האמייל העוטף את הדודים מונע חלודה ומאיץ החום הייחודי הנמצא בדודים מצליח לקצר באופן משמעותי את הזמן של חימום המים.

3. חברת דודי שמש כרומגן התקינה בדודים מגן אבנית ומגן קפיאה אשר מאריכים את חיי הדוד. כאשר אתם רוכשים דודי שמש כרומגן אתם נהנים מאחריות בת הרבה שנים.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.