נשימה נכונה – סדנת ריברסינג

בשבוע שעבר לקראת הסדנה הקרובה שלי של הנשימות בשיקגו קיבלתי פתאום הצטננות או מעין שפעת לאחר התפרעות עם בוגרי התיכון שלי בלילה שלפני – ועכשיו יש רק לקוות שלא אדביק את כל מי שיהיה בסדנת הנשימות שלי.

בכל מקרה, אני כל כך רציתי לבטל את הסדנה כי לא ידעתי איך אני הולכת לעבור את זה. 8 שעות של דיבור ביום על פני 2 ימים רצופים של פוקוסינג פנימי וחיצוני זה יכול לגמור על הקול שלך כשאתה בריא, קל וחומר כאשר אתה חולה. זהו גם מקרה ראשון שהייתי אי פעם חולה בסדנה של 2 ימים.

המצב הלא טוב המשיך ביום חמישי כאשר מצאתי עצמי רועדת במושב שלי במטוס והרגשתי את האוויר הקר הסובב אותי.הדיילת הבטיחה לי כי זה יהיה יותר טוב בזמן הטיסה. אבל אני רק חשבתי לעצמי: לא, אני לא מרגישה טוב ולא רוצה להיות בשיקגו, אך כמו שאומרים, ההצגה חייבת להימשך, ואכן כך היה .

הייתה לי קבוצת ריברסינג תומכת ביותר אשר לא רק הודתה לי על שלא היה ביטול אלא גם עשתה כמה שינויים דינמיים מאוד בצורת ההתנהלות של הסדנא.כל הקבוצות שלי היו מקסימות ואני באמת ברכתי על התמיכה שקיבלתי בקבוצה זו בפרט וגם בכלל.

אני גם אסירת תודה על כוחו של המיינד, כי בלי זה, אני אף פעם לא הייתי שורדת: הגוף שלי עבד בדיוק כמו לא הייתי חולה. ועוד תודה אחרונה אל הנשימה שלי. ללא ספק, הנשימה שלי מאפשרת לי לחסוך הרבה הלחץ כי, נשימה רדודה או נשימת איזור החזה העליון בלבד בעצם מגבירה את הלחץ שלך; נשימה מעגלית עם תמיכה של הסרעפת שלך, לעומת זאת תקטין אותו.

אם אתה רוצה את העצה הטובה ביותר שאני יכול להציע לגבי פיתוח קול, מיומנויות הצגה, או בחיים שלך בכלל, זה פשוט ללמוד לנשום עם תמיכה של הסרעפת שלך. זה יכול לשנות את החיים שלך בדרכים שאתה לא יכול לדמיין, הן מקצועית והן מבחינה אישית!

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.