לימוד רוסית – ללמוד שפה עשירה ופונקציונאלית

לימוד שפות מעשיר ומפתח את כולנו. באמצעות לימוד השפה נוכל להרחיב את האופקים, לגלות ספרות ואומנות חדשה, לשפר את הזיכרון ולפתח את המוח. במדינת ישראל חיים יותר ממיליון אזרחים ישראליים הדוברים רוסית . אם החלטנו ללמוד שפה זרה, מדוע שלא נבחר בקורס של לימוד רוסית? .

לימוד רוסית – כל הנימוקים שישכנעו אתכם ללמוד רוסית

 • · לאנשי עסקים הפונים אל קהל יעד דובר רוסית, גם תיירים, נכון ללמוד קורס רוסית . אלפי תיירים דוברי רוסית מגיעים לישראל בכל שנה. חלק גדול מאוד מהם מגיע כדי לערוך קניות. אם אתם בעלי עסק הפונה לקהל הרוסי, לימוד רוסית יעזור לכם לתקשר באופן ישיר עם הלקוחות ולהגדיל את המכירות .

  · השפה הרוסית היא בעלת עושר תרבותי גדול. לימוד רוסית יחשוף אותנו אל כל העושר הלשוני, הספרותי והתרבותי. בזכות לימוד רוסית נוכל להרחיב את הידע, לקרוא ספרות רוסית, להקשיב לרדיו ולצפות בטלוויזיה המשדרים בשפה הרוסית .

  · ישראלים רבים טסים לרוסיה על מנת לעשות בה עסקים. הם צריכים ללמוד רוסית עסקית . רוסית עסקית משפרת את הסיכויים להצליח בעסקים ברוסיה. לימוד רוסית מאפשר לנו לנהל שיחה עם השותפים העסקיים ולמרב את הצלחת העסקאות

  · לימוד רוסית עשוי לסייע לכם להתפרנס בכבוד באמצעות תרגומים מעברית לרוסית ולהפך. עשרות אנשי עסקים מחפשים מתרגמים שיעזרו להם לכתוב רוסית עסקית במכתבי המייל, במצגות ועוד. זהו מקצוע מבוקש המכניס רווחים גבוהים .

קורס רוסית – מספר דברים שחשוב לדעת

 • · הכול יודעים כי לא קל ללמוד רוסית. כדי לדעת רוסית חשוב לקחת קורס רוסית אינטנסיבי. זמן הלימודים הוא כחצי שנה , שלוש פעמים בשבוע. קורס רוסית הינו קורס לימוד אינטנסיבי. בזמן הקורס יהיה עליכם להשקיע זמן בהכנת שיעורי בית, בקריאת טקסטים ברוסית ובתרגול שיחות ודיאלוגים.

  · יש גם קורס רוסית למתקדמים, בקורס זה הדגש הוא על דיבור ותרגול של מצבים רבים כמו הזמנה ,תלונה וכדומה.

  ·רוסית עסקית נלמדת בקורסים מיוחדים לאנשי עסקים. קורס רוסית לאנשי עסקים, שם את הדגש על מילים וסיטואציות המיועדות לאנשי עסקים. קורס של רוסית עסקית ייתן לאנשי העסקים כלים שיאפשרו להם לנהל משא ומתן, לסגור עסקאות ולהגדיל את הרווחים.

  · קורס רוסית מיועד גם לחברות השולחות עובדים לרוסיה וגם למזרח אירופה. חברות מסחריות המנהלות פרויקטים ברוסיה או במזרח אירופה מכשירות את העובדים, במסגרת של קורס רוסית, כדי שיוכלו לדבר, להבין ולקרוא רוסית

  · לימוד רוסית הוא חוויה מיוחדת. לפני שאתם בוחרים קורס רוסית עליכם לבדוק האם הקורס עונה על הצרכים המיוחדים שלכם. כדאי לבחור קורס רוסית עם מורים בעלי ניסיון וסבלנות רבה.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.