החלקה אמריקאית – החלקה ללא חומרים מזיקים

החלקה אמריקאית זו החלקת שיער בלי חומרים כימיים, החלקה אמריקאית אינה משתמשת בחומרים כימיקלים חזקים המצויים בערכות ההחלקה השונות, כמו אמוניה ועוד. אלפי נשים בעולם הצליחו לשנות את מבנה שיער ראשן באמצעות החלקה אמריקאית. לאחר הטיפול שיער ראשן בריא, שופע ומלא ברק. גם אל ישראל הגיע הטרנד החם של החלקה אמריקאית , ומיד אלפים רבים של נשים בחרו בה כהחלקה הטובה מכולם.

החלקה אמריקאית – החלקת שיער באישור משרד הבריאות

 • ·בשפה המקצועית החלקה אמריקאית זכתה גם לשם החלקת משי. רצוי לדעת כי החלקה אמריקאית מאושרת על ידי משרד הבריאות . החלקה אמריקאית היא בעלת יתרונות רבים ושונים, היא אינה פוגעת בעור הקרקפת והיא לא גורמת נזקים לשיער.

  · החלקה אמריקאית טובה לבעלות שיער בריא, לשיער שעבר טיפולי צבע, לשיער עם גוונים וגם לכל סוג שיער שביר, דק ודליל.

  · הטיפול של החלקה אמריקאית נמשך בממוצע ארבע שעות, הדבר תלוי כמובן באורך השיער.

  · את שורשי השיער שגדלו יש לחזור ולהחליק כל ארבעה חודשים בערך, לפי קצב גדילת השיער.

  · אחרי הטיפול חשוב להשתמש בתכשירים מזינים. רצוי לבקש ממעצב השיער המלצות והנחיות על הטיפול בשיער אחרי החלקה אמריקאית ועל חומרי הטיפוח המומלצים. רק כך ניתן לשמור על תוצאות ההחלקה לאורך זמן ארוך.

תוספות שיער מחירים – כל מה שרציתם לדעת

 • · תוספות שיער הן טרנד פופולארי, גם גברים וגם נשים הסובלים משיער דליל מבקשים ממעצב השיער תוספות שיער.

  · תוספות שיער מחירים נקבעים לפי מספר פרמטרים. תוספות שיער מחירים נקבעים על פי אורך התוספת ובעיקר לפי איכות השיער. בשווקים יש סוגים רבים של תוספות שיער. המחירים הגבוהים מכולם אלו בשביל תוספות שיער העשויות משיער אדם טבעי ואיכותי. השיער המוצלח ביותר בשוק הוא השיער האירופאי.

  · מספרות רבות מציעות מבצעים של תוספות שיער מחירים זולים . אסור להתפתות. כמו בכל דבר גם בתחום תוספות שיער רצוי לפנות אל הטובים ביותר, פעמים רבות הזול הוא היקר.

  · כל מעצב שיער מרבה לפתוח החלקה יפנית פורום. החלקה יפנית פורום הוא המקום אשר בו שואלים שאלות ומקבלים מיד תשובות . החלקה יפני פורום זאת השיטה לשמור על קשר ישיר עם הלקוחות .

  · בכל החלקה יפנית פורום, פעמים לא מעטות נשאלות שאלות זהות. אם יש לכם שאלה או בעיה בקשר להחלקה יפנית, רצוי לבדוק בכל החלקה יפנית פורום ולמצוא את התשובות. אם לא מצאתם, אתם יכולים לשלוח שאלה ולקבל תשובה מיד.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.