בנייה בגבס – שיפוץ בית שונה ואפילו לא עולה הרבה

כעת, עבודות הגבס באות לשימוש לעיצוב בית המגורים. העניין נובע מהיתרון הכלכלי הגדול.
שיפוץ באמצעות גבס הינו מזורז זריז, פשוט ובוודאי יותר זול באופן משמעותי מהשיפוץ הרגיל. באמצעות רמונט זה, תוכלו להגיע לתוצאות שכלול יפיפיות ואיכותיות. מומחה בעבודות גבס שיודע גם מה התקנים, הוא האיש הראוי לביצוע עבודות גבס.

בניה בגבס – אודות אופני השיפוץ השונות

  • גבס הינו חומר העשוי מגופרית וסידן. בעת שמביאים אותו למידת החום הרצוייה הוא הופך לחומר רךואלסטי שנוח מאוד לפעול איתו. את הבניה על ידי גבס אפשרי לבצע בקלות רבה ואפשר גם לפרק ללא מאמץ במידה והתוצאה הסופית אינה נראית בעיני הלקוח. החיסרון העיקרי של הגבס: שחומר זה אינו לא מחזיק מעמד במים ומסיבה זו לא ניתן לעשות שימוש בו במבנים חיצוניים שחשופים לנזקי מזג האוויר.

    עבודות גבס עשויות לשדרג את הבית בדרכים מגוונות. יש אפשרות לבצע הנמכת תקרות כדי לצרף אמצעי תאורה מיוחדים או להסתיר מערכות חימום או מיזוג מרכזי. כמו כן, אפשר ליצור נישות ייחודיות במקומות שונים ופרקטיים בבית, לויטרינות, כוורות, מדפים לספרים, פינות נוי ועוד.

    הבניה בגבס כוללת את עבודת הגבס עצמה, עבודת נגרות (במידה וצריך), עבודות צבע, עבודות חשמל והדבקת פנלים. הצעת המחיר כוללת את כל העבודות הנספחות הנ”ל. לפני בחירת קבלן השיפוצים מומלץ לגשת לבחון עבודות גבס קודמות שקבלן זה עשה כדי לראות את רמת וסוג העבודה שלו. בהסכם ההתקשרות עם הקבלן יש לכלול את משך זמן העבודה עד סיומה וגם סעיף המעניק אחריות על העבודה לפרק זמן מוסכם.

בניה בגבס – בניית קירות ותקרות אקוסטיות

  • הגבס בא בצורת לוחות גבס. את הלוחות האלו חותכים בשיעור המתאים ומצמידים אותם אל מבני פח או מחומר מתכתי אחר שאותם בונים מראש. יש מגוון סוגים של לוחות גבס וכל אחד ראוי לשימוש אחר. ישנם לוחות שמתאימים לחדר האמבטיה ואלו עשויים על יסוד שמן על מנת שיהיו עמידים לנוכח לחות,לוחות גבס על בסיס צמנט אשר משתמשים בהם לבניה בקירות חיצוניים כדוגמת גדרות, ולוחות גבס עם תוסף חומצתי אשר עמידים יותר נגד אש.

    עוד דבר שניתן לבנות עם גבס הוא תקרות אקוסטיות. תקרות אקוסטיות תורמים לכך שהצלילים יהיו חדים ונקיים. על פי רוב בונים תקרות כאלו באולמות אירועים ואולפני הקלטות שונים. תקרות אלו בונים בסיוע לוחות מתכת עם חורים שייעודם לספוג את הרעש ומכסים הכול בגבס.

כתיבת תגובה