דירות להשכרה ודירות למכירה בתל אביב ובמרכז הארץ

דירות להשכרה ודירות למכירה בתל אביב ובמרכז הארץ

מצב הנדל”ן בישראל מאופיין בשני קבוצות . שוק הדירות למכירה והשוק הפועל בענף של דירות להשכרה. בשנים האחרונות, מציאת דירות להשכרה הפכה להיות מטלה מורכבת ולא פשוטה . בשל הביקוש,הגדול המחירים מאמירים ועולים. בערים הגדולות, על כל דירה המוצעת להשכרה קופצים אנשים רבים. חשוב לציין כי עדיין יש הבדל גדול בין דירות להשכרה ברחבי הארץ, גם בערים גדולות בגוש דן, לבין דירות להשכרה בתל אביב .דירות להשכרה בתל אביב – שוק סוער ותוסס בעיר ללא הפסקה

  • · אל תל אביב באים צעירים רבים מהארץ ומהעולם. הצעירים מחפשים בעיקר דירות להשכרה בתל אביב והם מוכנים לשלם כמעט כל מחיר. על כן, כאשר מוצאים דירות להשכרה בתל אביב, חיוני “לחטוף” אותן מהר, אם תתמהמהו , אפילו רק מספר שעות, אחרים ישכרו אותה .

    · בעלי הדירות בתל אביב מעוניינים למרב את הרווחים. אחת הדרכים הפופלאריות היא חלוקת הדירה לדירות סטודיו קטנות מאוד. לרבים מאתנו,דירות הסטודיו בתל אביב מזכירות את “מאורות הארנבים” בעיר טוקיו ביפן. הדירות הקטנות מאוד והצפופות בעיר טוקיו זכו לכינוי מאורות הארנבים. יש לציין כי על אף שטחן הקטן מאוד “מאורות הארנבים” פופלאריות מאוד.

    · דירות רבות להשכרה אינן משופצות ואף מוזנחות . בעלי הדירות , המצליחים להשכיר את הדירה בכל מצב, לא מוצאים לנכון לשפץ את הדירה. זו הסיבה כי הרבה מאוד דירות להשכרה בתל אביב, וגם דירות למכירה, הן דירות מוזנחות ולא מטופחות. למרות שהדירות מוזנחות , מצב הדירות לא פוגע ולא מוזיל את מחירי השכירות היקרים.

    · קיים הבדל ממשי בין המחירים של דירות להשכרה בתל אביב אשר נמצאות בצפון העיר לבין דירות להשכרה בדרום תל אביב. בדרום העיר , בשכונות רבות כמו שכונת התקווה, כפר שלם ועוד , יכולים למצוא, בקלות יחסית, דירות טובות במחירים נמוכים הרבה יותר. אך, למרות המחירים הנמוכים , יחסית, הביקוש גם של דירות למכירה וגם של דירות להשכרה אינו גבוה כמו בצפון תל אביב.


דירות להשכרה – טיפים ועצות טובות

  • · בחודשי הקיץ, המחירים של דירות להשכרה תמיד עולים . בגלל הביקוש הרב בתקופה זו , המחירים הרבה יותר יקרים מאשר בשאר עונות השנה. למי שלא חייב, כדאי לעבור דירה בעונת החורף שבה המחירים נמוכים באופן ניכר יחסית לקיץ.· לבעלי תקציב קטן, כדאי לחפש דירות למכירה או דירות להשכרה בשכונות הנחשבות לזולות יותר. נוסף על כך, המרחק ממרכז העיר הוא פרמטר נוסף המוזיל את המחיר.

    · לפני שאתם מחפשים דירות להשכרה מומלץ לערוך סקר שווקים ולהשוות מחירים. מילת המפתח החשובה ביותר היא סבלנות . אם תיערכו בעוד מאוד ולא תיאלצו לחפש בלחץ, מרב הסיכויים כי תוכלו למצוא דירות להשכרה במחירים נמוכים.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.