החלקת שיער מבית יוקו סיסטם. תוספות שיער – על סוגי התוספות

החלקת שיער מבית יוקו סיסטם. תוספות שיער – על סוגי התוספות

 

בכל העולםנערות ומבוגרות אינן אוהבות את מה שהעניק להן הטבע ובוחרת לבצע שינויים. החלקת משי לשיער עבה ומתולתל, החלקת משי , החלקת שיער מבית יוקו סיסטם הם רק חלק מהשינויים שמבצעות נשים רבות בשיער ראשן כדי להיות נחשקות , נשיות ויפות הרבה יותר.

תוספות שיער – על סוגי התוספות

 • · בעלות שיער קצר הרוצות להאריך את שיער הראש, בעלות שיער דליל הרוצות לשוות לו מראה שופע ומלא , בוחרות להדביק לראש את התוספת .· תוספות שיער עשויות משני סוגי שיער , שיער סינתטי או שיער אדם אמיתי. ככל שהשיער שממנו עשויות תוספות שיער הוא טבעי ואיכותי, כך לא תוכלו להרגיש בין התוספת לבין שיער הראש הטבעי . כאשר מוסיפים שיער כדאי לקחת בחשבון כי שיער טבעי יקר הרבה יותר משיער סינתטי.

  · מעצבי השיער משתמשים בשיטות שונות כדי לחבר לראש תוספות שיער. בימים עברו הרבו להשתמש בשיטת הטראסים או בשיטת החרוזים ,אולם בשנים האחרונות שיטת ההחלמה באמצעות דבק הקראטין זו השיטה הפופולארית ביותר.

  · דבק הקראטין הוא דבק עם חומרי גלם טבעיים כמו פולימרים וחלבון, דבק הקראטין לא מזיק לשיער ואפילו לא פוגע בעור ולא מתפרק בזמן החפיפה או בעשיית פן.

החלקת משי- מספר גורמים שכדאי להבין

 • · קיימים סוגים שונים של החלקות שיער, אולם בשל הטכנולוגיה האמריקאית החדשה , החלקת משי זו השיטה המובילה בעולם.· משרד הבריאות בישראל מאשר החלקת משי שהיא כלל לא מכילה פולמרים או חלבונים ועוד מינים אחרים של חומרי גלם מזיקים, אלא להיפך, יש בה חומרים אשר מבריאים כל שיער. החלקת משי חייבת להיעשות בידי מעצב שיער מקצועי ובעל ניסיון . רק מעצב שיער מנוסה ובעל ותק ידע לערב היטב את החומרים, ידע כמה זמן להשאיר אותם על שיער הראש כדי לא לגרום נזק לשיער ולעור הקרקפת . החלקת משי היא ההחלקה האולטמטיבית לכל סוג שיער , גם לשיער פגום או לשיער שעבר גוונים והבהרות.

  · קצב גדילת השיער הוא זה שיקבע את מועד חידוש ההחלקה. בדרך כלל קיים צורך להחליק את שיער הראש שגדל כל 3 עד שישה חודשים.

החלקת שיער מבית יוקו סיסטם – טרנד פופולארי שסחף מיליוני נשים

 • · החברה הזו הינה המובילה בתחום תכשירי שיער , היא זו אשר הביאה אלינו את ההחלקה הפולארית, החלקת שיער יפנית . מיליוני נשים בכל רחבי העולם מחליקות את שיער הראש באמצעות החלקה מבית יוקו סיסטם.· החלקה מבית יוקו סיסטם מתאימה לכל סוג שיער ראש, גם לשיער הרוס ופגום .

  · הודות לחומרים האיכותיים והמבריאים הנמצאים בכל החלקת שיער מבית יוקו סיסטם, כל שיער ייראה בוהק, שופע וזוהר.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.