החלקות שיער יפאניות – מידע כללי לפני ואחרי ההחלקה

החלקות שיער יפאניות – מידע כללי לפני ואחרי ההחלקה

נשים רבות מתלבטות האם לעשות החלקות שיער מקצועית או להישאר עם שערן הטבעי. גורמים רבים גורמים לנשים לחשוש, האם בעקבות הטיפול ינשור שיער הראש, האם בעקבות הטיפול השיער ייראה יבש מאוד וללא ברק? האם הטיפול יגרום לשיער נזק ופחדים דומים נוספים. במאמר זה ננסה להפיג את החששות . חשוב להבין כי אם התהליך מבוצע כראוי, אם הספר צבר מספיק שעות עבודה וניסיון רב, אין סיבה כי ההחלקה לא תצליח ואין בסיס לחששות , נהפוך הוא, אחרי כל טיפול של החלקות שיער, השיער יהיה בריא יותר, מבריק יותר, רך וחלק .

החלקות שיער- ניתן תשובות לשאלות

· טיפולי החלקות שיער מתאימים לכולן, לנערות וגם לנשים. לפני החלקת השיער חשוב כי הספר יאבחן את איכות השיער ויבחר את חומרי ההחלקה המתאימים לסוג השיער. כמו שלכל החלקה יש חסרונות, גם לכל החלקה יפנית חסרונות, פעמים רבות לאחר החלקה ייראה השיער יבש ונוטה להישבר.

· רוב החברות המובילות בעולם מייצרות חומרי החלקה באיכות גדולה. על הספר יש האחריות לבחור חומרים מאיכות גבוהה וללא סכנה . החלקה יפנית חסרונות, ה מחירים היקרים לעומת החלקות אחרות גורמים לייקור הטיפולים.

· בדרך כלל טיפולי ההחלקה לא גורמים נזק ואינם גורמים לנשירת שיער. אחרי ההחלקה כדאי לטפל ולטפח את השיער בחומרי טיפוח מומלצים .

· לאחר החלקות שיער השיער אינו יבש . בעת ההחלקה יש להקפיד לא להשאיר את חומרי ההחלקה זמן רב על שיער הראש ולא להשתמש במגהץ עם טמפרטורה גבוהה מדי .

· על פי רוב המחירים של החלקות שיער הינם ממש גבוהים , בשל הצורך בחומרים יקרים ובשל הצורך בספר מיומן , מומחה ובעל ניסיון רב.

· כל החלקה מתקבלת אחרת על סוגי שיער שונים. לא כל סוג של שיער מגיב בצורה שווה לטיפול . יש סוג שיער שיהיה חלק, רך ונעים למגע, ויש סוג שיער ראש שיהיה קצת גלי ובעל נפח.

· לאחר החלקות שיער אין צורך לעשות פן . רק לעתים רחוקות יידרש פן קל . כדאי לדעת כי אסור לאפשר לאחר החלקה  חשיפה במשך זמן רב מדי לקרני השמש החמות. משום כך, כאשר אתם הולכים לים מומלץ לכסות את שיער הראש.

· כל החלקות שיער דורשות חידוש . זוהו גם חלק מן החלקה יפנית חסרונות . שיער הראש ממשיך לגדול ולצמוח בצורתו המקורית, ואת השיער החדש יש להחליק עוד פעם.

· החלקה יפנית מחיר לא קבוע ושונה ממספרה למספרה. מחיר ההחלקה נקבע לפי טיב החומרים, על פי מיומנות הספר, הוותק, המקצועיות והמוניטין. החלקות שיער רצוי לבצע אצל המעצבים המיומנים ביותר , לא כדאי לחסוך בכסף.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.