בית ספר לטיסה -שיעורי טיסה

שיעורי טיסה פרטיים בבית ספר לטיסה
זה לא סוד שכמעט כל ילד ישראלי, שגדל על המיתוסים וסיפורי הגבורה של חיל האוויר הישראלי, חולם להיות טייס. מדי שנה נרשמים ביקושי שיא למיוני הטיס, וזה רק מעיד על הרצון של הישראלים ללמוד לטוס ולהיות טייסי קרב. לחלקים מאיתנו שמעולם לא הגשימו את החלום והסתפקו בשירות קרבי בגולני, עדיין יש את החשק והרצון העז הזה לחזור כמה שנים אחורה ולהיות טייסים. למעשה, אף פעם לא מאוחר מדי. ניתן ללמוד לשלוט ולהטיס מטוס באמצעות בית ספר לטיסה, מרכז הכשרת טייסים.
על מנת להתחיל וללמוד איך להטיס מטוס –  ללמוד טיסה, עלינו לבצע בדיקות רפואיות. באם ועברנו בהצלחה את הבדיקות הרפואיות עלינו להגיש בקשה לרישיון מתלמד ובו זמנית ניתן להתחיל לתאם שיעורי טיסה עם מדריך הטיסה שלכם במסגרת בית ספר לטיסה. השיעורים לרוב מתקיימים בזמן ובשעה שנוחה לכם ולמדריך שלכם. למען ההתקדמות האפקטיבית והמומלצת ביותר מומלץ לערוך מינימום שני שיעורי טיסה בשבוע, וגם על מנת לשמור על הרציפות בין שיעור לשיעור.
כמו בשיעורי נהיגה, גם על מנת להוציא רישיון טייס עלינו לעבור מבחני תיאוריה במקביל למבחנים מעשיים. לצורך העניין, לא ניתן לגשת למבדקים שלא במסגרת בית ספר לטיסה או מדריך טיסה מוסמך. במסגרת השיעורים בבית הספר לטיסה יתורגל עמכם במקביל לשיעורים המעשיים גם החומר המעשי, ותוכלו ללמוד על מנת לעבור את המבדקים הללו בהצלחה. שילוב של לימודי התיאוריה יחד עם הדגמות חיות בשיעורים המעשיים יעזרו לכם לגשת למבדקים עם הידע הטוב והמקצועי ביותר.
החלטתם שאתם מעוניינים ללמוד לטוס? קחו בחשבון שעליכם להתחיל לחסוך. שיעורי טיסה אינם זולים וכל התהליך עשוי לעלות לכם בסופו של דבר עשרות אלפי שקלים. אך בסופו של התהליך תוכלו למצוא את עצמכם עם רישיון להטיס כלי טיס, רישיון שיש רק לכמה אלפים בישראל. בית ספר לטיסה המציע לכם לעבור קורס טייס פרטי יכול בהחלט לעזור לכם להגשים את החלום שלכם ולקבל רישיון טייס.

להזמנת טיסות פרטיות היכנסו לאתר שלנו ונשמח לשרת אתכם

חיפוש

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.