איך לבחור ווילון מתאים לבית או למשרד – וילון כיווץ, גלילה או רומי

וילונות אינם משמשים רק להטלת צל ולהסתרה, בימינו וילונות נכנסו לקטגוריה של העיצוב ויש ללמוד הרבה כדי להתמחות בהתאמת הוילונות בסגנונות שונים ובחללים שונים. לא נדרשת השקעה גדולה כדי להתאים וילונות . כל אתר בו מצויים וילונות מקבל אופי ואווירה מיוחדים . זו התמחות מיוחדת היאך להתאים את סוגי הוילונות הרבים לכל חלל ולכל צורך.

כיצד נדע לבחור את הווילון המתאים

 • * כל זוג מתראה אחרי יום עבודה ארוך ולעתים קשה , במקום אינטימי כחדר השינה. וילונות בחדר שינה יעניקו אווירה רומנטית , הרגשה של פרטיות ויקשטו כל חדר.* בנוסף על המראה , ממלאים הוילונות לחדר השינה ייעוד נוסף והוא יצירת צל. השמש שחודרת לחדר מעירה אותכם מוקדם , דבר שהוא לא נעים ומטריד.

  * הוילונות לחדר השינה מגיעים במגוון בדים ודוגמות. בכל אולמות התצוגה ישנם מתכננים המומחים להתאים וילון עבור כל לקוח ולכל טעם.

  * וילונות למטבח הם חלק טבעי מסגנון המטבח . סוג הווילון למטבח מותאם לפי אופיו וסגנונו של המטבח . סגנון קלאסי מתאים למטבח שמרני וסגנון עליז וצבעוני מתאים למטבח צעיר.

  * וילונות למטבח סופגים לכלוך מהר. חשובלהתאים וילון למטבח הניתן להורדה והרכבה ללא קושי וכיבוס בבית.

  * קימת אפשרות לשלב וילון למטבח עם טפטים מתאימים. וילונות  בשילוב טפט מיוחד יעניקו מראה שונה ומקורי בכל מטבח .

  * יש מעצבים שממליצים על וילון למטבח או על וילונות לחדר שינה מבדי פשתן וכותנה בצבעים חזקים וזאת בעקבות האופנה של חזרה לשנות השבעים. בחנויות המתמחות יהיה אפשרי למצוא מבחר רב של וילונות בסגנון שנות השבעים המוקדמות.

עבור כל מקום ולכל מצב נתאים את הסגנון המתאים

 • * מגוון הווילונות רב ביותר ואפשר להתאים וילון לכל חדר וחלל המתאים לכל סגנון ולכל טעם. לצורך בחירת וילונות רצוי לעשות סקר שוק כדי להתאים את הווילונות לצרכים והסגנונות השונים.* וילון רומי או גלילה משתלבים היטב בסלון או בחדר האוכל. קיים מבחר גדול של וילונות בסגנון רומי מאריגים ודוגמות שונות .

  * יש סוגי וילונות בסגנון של וילון כיווצים , וילונות אלו עשירים ומשרים אווירה יוקרתית וקלאסית . סרט הכיווץ מעניק עושר ונפח לכל סוג של בד.

חיפוש

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.