פרקטים – דגשים לרכישה בטוחה של פרקט

פרקטים – דגשים לרכישה בטוחה של פרקט

בעבר, לפני עשור הייתם יכולים לראות פרקטים רק במגרשי הכדורסל או באולמות ההתעמלות. היום הפרקט הפך להיות פרודקט נפוץ הנמצא בבתים רבים.בתקופה זו עיצוב בתי המגורים הוא בהחלט חיוני אחד החלקים שמייחסים עיצוב יוצא דופן הוא הפרקט שמעניק עיצוב חדשני לאותם הבתים.

 

פרקטים – הסברים על שלושה סוגי פרקטים

 • · פרקט מעץ טבעי – הפרקט הזה עשוי משלושה רבדים של עץ המודבקים זה על גבי זה . פרקט מעץ אמיתי נותן לכל מרחב הרגשה טובה ויוקרתית.· פרקט גושני – זהו הפרקטהכי יקר. הוא מורכב מעץ טבעי והוא כולל בתוכו שלושה שטחים כל כל שטח בעובי של שני סנטימטר.

  · פרקט למינציה – פרקט מוזל וחדשני, אך כולל בתוכו המון יתרונות. פרקט למינציה מורכב מנסורת מכווצת מכוסה בחומר סינטטי. פרקט למינציה עולה פחות יותר מאשר סוג פרקט מעץ, נוח לניקוי ובעל גוונים וצורות רבות.


פרקטים – כמויות של טיפים לרכישה נכונה

 • · בזמן שתרצו לקנות פרקט עליכם ליצור הגבלה של סכום כספי ולהגדיר את הדרישות. כאשר אתם רוכשים פרקט לחדרי ילדים עדיף לרכוש סוג פרקט למינציה שמחירו מוזל באופן יחסי ולא לבזבז המון כסף על פרקטים מעץ.· כשתרכשו פרקט כלשהו יש להתחשב בבלאי ובחלק הלא מנוצל ולרכוש כעשרה אחוז יותר מהכמות המבוקשת.

  · כדי להבטיח פרקט בעל איכות גבוהה כדאי לקנות בחנות המתמחה בתחום

  · כאשר משתוקקים לקנות פרקט כלשהו חשוב לברר מי יבצע את ההדבקה של הפרקט,יש מדביקים לא איכותיים ואסור להתפשר כי איכות הגימור חיונית ומשפיעה על סגנון הפרקט.

  · על מנת להוזיל עלויות הזמינו סוגי פרקטים בתקופת החורף,תוכלו להתמקח על המחירים ולקבל הוזלה ניכרת במחיר מכיוון שהעונה החמה בשיווק הפרקטים היא עונת הקיץ.

  · את הפרקטים אסור לנקות עם מים רבים, מספיקה מטלית לחה. מומלץ להיעזר ביסוד ייחודי לניקוי פרקטים. כאשר אתם רוכשים פרקט בקשו מהמוכר המלצות כיצד לשטוף את הפרקט שלכם ולשמור על חיי הפרקט שקניתם על מנת שיהיה יפה לאורך זמן רב.

  · כדי להוריד כתמים מהפרקט השתמשו במטלית לחה או במגבון לח.

  · כאשר אתם מסירים את הלכלוך מהפרקט בעזרת שואב אבק מומלץ להשתמש במברשת רכה.

  · הפרקט הוא עדין מאוד,הקפידו לא לגרור על הפרקט חפצים כבדים ואם ויש לכם חיית מחמד בדירה שימו לב שאין לחיית המחמד ציפורנים ארוכות מפני שהיא יכולה לגרום לשריטות וסימנים על הפרקט.

חיפוש

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.