עורך דין למשפט הפלילי

עורך דין פלילי מטפל במגוון גדול של בעיות, ברצח, בגנבה, בעברות מין, בסמים, באלימות וכדו’. רצוילהיזדקק לשירותיו של עורך דין פלילי לטיפול בבעיות הללו. עורך דין פלילי יכול לגרום לקיצור מאסר באופן ניכר ואולי גם לגרום לזיכויו של הנאשם‎.

עורך דין פלילי – איך נוכל למצוא את המוצלח ביותר

 • * רצוי לשכור עו”ד שבאמת נוכח בצדקתכם. עו”ד המאמין לטענותיכם הוא הראוי לייצג אתכם.* אי אפשר להאמין לעורך דין שבטוח בהצלחתו באופן אבסולוטי. אי אפשר להבטיח זיכוי או לחילופין עונש מופחת.

  * אל תיקחו עורך דין הדורש שכר מראש. כמו כן לא טוב לשכור עו”ד אשר מבקש תשלום לייעוץ. עו”ד רציני ומקצוען אינו מבקש תשלום לפגישת היכרות ראשונה.

  * עוד לפני שהינכם בוחרים עורך דין פלילי בקשו חוות דעת. האינטרנט הוא גם מקום אשר ניתן לקבל בו חוות דעת על עורכי דין.


מחיקת רישום פלילי רישום פלילי – מספר דברים שכדאי להיות מודע להם

 • * התחלת ההליך הפלילי בא לידי ביטוי ברישום פלילי. משטרת ישראל תרשום רישום פלילי נגד כל אדם , אחרי שהוגשה תלונה שקיימת בה עניין לציבור.* את הרישום הפלילי פשוט יהיה לבטל עוד בטרם שהוגש כתב אישום. במצבים האלו יש אפשרות לפנות ליחידה במשטרה הבודקת את העניין ולתבוע ממנה לבטל את כתב האישום. מצבו האישי או המצב הבריאותי של הנאשם יכול להוות משקל לסגירת כל תיק פלילי.

  * הסיכויים של ביטול כל רישום פלילי יוכלו להיבדק גם בהתחלת ההליך. על כן כבר בזמן פתיחת תיק החקירה מומלץ להיוועץ עם עורך דין פלילי. מעורבות עורך הדין בכל ההליך היא חשובה ביותר.

עריקות – יש לערב בהליך עו”ד פלילי

 • * עריקות שייכות לתחום הצבאי וחלות על חיילים וחיילות בצבא סדיר, בשירות הקבע ובמילואים. חייל שנפקד למעלה מארבעים וחמישה ימים ייחשב לעריק.

  * לאחר היעדרות של ארבעים וחמישה יום יעבור הטיפול ליחידת העריקים ובמחשבים של הרשויות השונות נרשם הנאשם כעריק.

  * המשטרה יכולה לעצור את הנאשם ולהתחיל בכל הליכים נגדו אף בעת בדיקה של רישיון רגילה.

  * לכן נחוץ מאוד להתקשר לעורך דין פלילי לצורך ביטול הרישום הפלילי או כדי שיפעל להגנתו.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.