החלקת השיער בשיטה יפנית בשם יוקו סיסטם והחלקה צרפתית מבית לוריאל

שיער יפה וחלק זה דבר שכבר באפשרי לכל אחת!  אז אולי היכן כל הנשים עם שיער הראש הגלי והמתולתל? החלקות השיער מהסוגים השונים הן הגורמות לכך. אפילו נשים אשר חששו עד לפני זמן כי החלקת שער ראש תזיק לשיערן, עוברות החלקת שיער בלי פחד תודות לחידושים ולעדכונים בענף ההחלקות. נבחן כאן את שיטות ההחלקה המודרניות


החלקת השיער בשיטה היפנית  בשם יוקו סיסטם

  • · החלקת שיער בשיטה יפנית הינה החלקת השיער המובילה בתחום החלקות השיער. כל סוגי שיער הראש מתאימים להחלקה יפנית· חומרי ההחלקה מטפחים את כל שיער הראש ואינם מזיקים לשיער עוד בטרם ההחלקה מורח מעצב שיער הראש על גבי החלקת שיער עירוב ספציפית בכל סוגו של שיער המכילה מיקס של חומרים טבעיים המכילים ויטאמינים ומינרלים.. החומרים המשמשים ההחלקה נטמעים בלב השערה, משפיעים על המבנה השערה ומשקמים כל שער ראש.· החלקה יפנית עלולה לעיתים לא לעלות יפה. הצלחתה תלויה בעיקר ביכולות המעצב המבצע, באבחון נכון של סגנון השיער, בשימוש בחומרים איכותיים ובשמירה על הוראות הספר.

החלקה שיער בשיטה הצרפתית כי  “לוריאל” זה תמיד שם נרדף  לאיכות וטיפוח אישי

  • · ההחלקה בשיטה הצרפתית הגיעה אלינו מחברת לוריאל אשר בפאריס. מוצרי החלקת השיער המוצלחים מבין כולם שייכים לחברת לוריאל. החלקה צרפתית בנויה על החומרים שיוצרו בחברת לוריאל פריס.· החלקת שערות בשיטה צרפתית מבוצעת באמצעות הזנה עם חומרי שיער מיוחדים דרך מגהץ שערות קרמי. יתרון יסודי להחלקה הנקראת יפנית הינו מעט הסיכונים ומינימום נזקים אפשרייםהחלקת שיער בשיטה ברזילאית – לא רק יופי כי אם שיקום והבראה

    · החלקה ברזילאית שונה משאר שיטות החלקות השערות האחרות. בכל החלקה המטרה היא לשנות את כל מבנה השערות ולהחליק את השיער, החלקת שיער בשיטה ברזילאית משנה גם היא את מבנה השיער, אך מחזיקה מעמד פחות זמן. מטרת ההחלקה הברזילאית היא לשקם את השיער.

    · החלקה בשיטה ברזילאית מזינה את השערות עם חומר בשם קרטין, זה חומר המשקם כל שיער וגורם לו להיראות בריא ומלא חיוניות.

    שיטת החלקת שיער ברזילאית מצוינת להעלאת רמת השערות ככל שהשערה שבורה ויבשה יותר, כך ייטמעו בשערה בצוקה משמעותית יותר חומרי ההחלקה המבריאים. החלקה בשיטה ברזילאית נכונה לכל אחד ואחת אשר מבלה שעות במקום לא מוצל, לכל אלו שיש להן שער ראש לא מטופח ומפוצל ואפילו לכל מי שמבהירה את השערות באופן קבוע.

חיפוש

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.