ניתוחי חזה: החזה הנשי כסימבול למיניות ולעוצמה נשית

הקדמה: על  החזה הנשי כסימבול לסקסיות, עוצמתיות  ולנשיות

מאז ומעולם היה החזה הנשי סמל לסקסיות ולנשיות . ניתוחי חזה הינם בין הניתוחים המבוקשים בתחום הרפואה האסתטית. דאגות של חוסר ביטחון עצמי מסוגלות להיווצר אצל נשים שאינן שבעות רצון מהחזה שלהן וזה מתבטא אף בחוסר הצלחה ביחסים עם בני זוג. אפילו שזה מלווה בהוצאות חריגות וסיכונים, מעדיפות נשים רבות לבצע ניתוחי חזה. בכתבה זו אסקור את ניתוחי החזה הפופולאריים, הגדלת חזה, הקטנת חזה ואף הרמת חזה.


הגדלת חזה – כולן מעוניינות בחזה גדול ונשי

  • יופי זאת הסיבה לניתוח להגדלת חזה. נשים שחפצות להיות יותר נשיות עוברות ניתוח להגדלת חזה. החזה מקבל מימדים על ידי הכנסת שתלים מסיליקון. בניתוח של הגדלת חזה קיימים אי אלו פרובלמות שראוי להתחשב בהם.* לעתים יהיה מצב של חוסר סימטריה בגודלם המושלם של שני השדיים, חוסר הרמונייה יכול להיות אפילו במיקום של הפטמה. לעתים יכול שיהיה ההבדל קטן אולם לעתים מסוגל אפילו להיות הפרש גדול ובעל משמעות.* בעיות תחושה וכאבים – מנותחות רבות טוענות כי לאחר הניתוח הן חשות כאבים מסוגים שונים, כתוצאה ממגע ישנם כאבים עזים ולא נעימים. מיחושים ופרובלמות בהנקה יכולים להטריד נשים מניקות לאחר ניתוח חזה. מאידך גיסא, יש נשים המתלוננות כי אינן מרגישות שום תחושה בנגיעה בשד.* התקשות קפסולרית – זאת אחת התופעות המצויות ביותר. ישנם כאבים עזים ליד השתל. בכל מצב של כאבים כדאי ללכת לרופא המטפל .

 

 

הקטנת חזה – ניתוח לנשים מלאות

  • * השיקול לניתוח של הקטנת החזה הוא לא רק ליופי. החזה הגדול מכביד על חוליות הגב ויכול לגרום לכאבים בגב ולבעיות בעמוד השדרה.* אישה שיש לה חזה גדול קשה לה לבצע מטלות בחיי היום יום. קיימים קשיים להרים חפצים שונים, לגחון ולעסוק בספורט. לנוכח מימדי החזה, לא תמיד אפשר למצוא חזייה ראויה.* ניתוח של הקטנת חזה הוא סוג של ניתוח כירורגי הדורש התערבות של רופא כירורג מקצועי בשטח. ברוב המקרים קופות החולים מממנות ניתוחים של הקטנת חזה מסיבות בריאותיות.


הרמת חזה – כל דבר שהתעניינתן להבין

  • הרמת חזה מיועדת לנשים בעלות חזה נפול. ההסתברויות של החזה לצנוח הם בהתאם לגודלו. סיבות של תורשה והנקות מהוות זרז לצניחת חזה.
    * אחרי הנקות והריונות, זהו העיתוי הראוי לניתוח הרמת חזה. בעיות שונות ופגיעה בהנקה עלולים להיגרם כתוצאה מניתוח הרמת חזה .
    * לאחר ניתוח להרמת חזה, מועד ההחלמה הוא יותר קצר ויותר קל באופן יחסי לשאר ניתוחי החזה. את המראה הסופי אפשר לראות רק כעבור כמה חודשים.

זיכור כי החזה הנשי הינו סימבול לסקסיות, עוצמתיות  ולנשיות – ולא חפץ  שנועד עבור עולם הגברים!

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.