השתלת שיניים – לפה בריא ולמראה זוהר

הפתרון הטוב ביותר לבעיית שיניים חסרות הוא ביצוע השתלות שיניים .הוא הכי דומה לשיניים הטבעיות. השיניים המלאכותיות מסתגלות לפה ופועלות כמו מערכת השיניים הטבעיות. אנשים רבים עושים השתלות שיניים בגלל כאבים ובעיות בריאות במערכת השיניים .יש המעוניינים לבצע השתלת שיניים כדי לתרום לחיוך יפה.

השתלות שיניים – על אודות העדיפויות

  • * פעולת ההשתלה מתבצעת בהרדמה. הרופא המומחה יכניס שתלים דנטאליים העשויים טיטניום. השתלים יהיו תשתית להשתלת השיניים.* השתל שהוכנס לתוך העצם יהיה העוגן שיורכב עליו הכתר. מצויים סוגים שונים של שתלים, לכל אחד צריך להתאים את סוג השתל המתאים לו. בתום ההשתלה צריך לחכות זמן מסויים עד שייקלט השתל בעצם‎.* בגמר השתלת השיניים יוכל המטופל לשוב לתפקוד רגיל. הוא יהיה מסוגל שוב ליהנות מהאכילה, לחוש טעם באכילה ללא בעיות בלעיסה. אף המראה האסתטי ישתפר, שיניים שהושתלו נראות יפה, מבהיקות וצחורות.

    * טיפול של השתלות שיניים מחליף את הטיפול של הרכבת גשר. בעבר, כאשר חסרה לנו שן היה הרופא מבצע גשר שנתמך על השניים הסמוכות. לפעמים השיניים הסמוכות היו נשחקות על ידי הגשר. עתה, השיניים התומכות אינן נפגעות מההשתלה.

    * אך ורק במצבים לא רגילים יבצע הרופא את התהליך של השתלת שיניים באותו יום. ביצוע הטיפול ביום אחד תלוי בצפיפות העצם, הדבר תלוי במצב בריאותו הכללי של הפציינט ובמצב הפה. את ההחלטה על סיום הטיפול ביום אחד יכריע רק הרופא.

    * לאחר טיפול השתלה או טיפול שיניים רגיל, נחוץ ביותר לשמור על נקיון הפה והגיינה. הקפדה על צחצוח נכון ושימוש בחוט דנטאלי ימנעו תופעות לוואי. יש להקפיד על מברשת איכותית ומתאימה.

השתלות שיניים – המחיר יהיה לפי הניסיון

  • * כמו בכל טיפולי שיניים גם בטיפול של השתלות שיניים המחיר יהיה לפי הרופא המבצע. ככל שהרופא מיומן ומקצועי יותר, תהיה העלות יותר גבוהה. לניסיון הרופא ולסוג חומרי הגלם שבהם הוא משתמש יש השפעה ניכרת על קביעת עלות הטיפול.* כאשר מבצעים טיפולי שיניים לא כדאי להתפשר על העלות. בכל טיפולי שיניים ובמיוחד בהשתלות שיניים, לחומרי הגלם יש השפעה מכרעת על טיב הטיפול. איכות גרועה של שתלים זולים יגרמו בעיות בעתיד.* מטופלים רבים נחלו מפח נפש כשזמן לא רב אחרי טיפול השתלת השיניים, השיניים החלו לזוז והם לא הצליחו ללעוס היטב. בעיות מסוג זה נובעות, עפ”י רוב, מרשלנות רפואית. השתלת שיניים מקצועית היא השתלה עמידה הרבה זמן.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.