בית דפוס דיגיטלי – בית הדפוס בזמן העכשווי

בית דפוס דיגיטלי הוא בית דפוס הפועל בדרך הדיגיטאלית, דרך שבה לא נעשה שימוש בלוחות אופסט ובשיטות נוספות, אלא המוצר הסופי מתקבל מודפס ישר על הנייר. לדפוס הדיגיטלי יתרונות רבים. תהליך ההפקה מהיר, ההדפסה איכותית ומדויקת. נוסף על כך, תמיד אפשר להדפיס כמויות קטנות ולערוך שינויים ועדכונים בעלויות נמוכות. החיסרון של כל בית דפוס דיגיטלי הוא שאין מבחר גדול של סוגי נייר המתאימים למכונה הדיגיטלית.

בית הדפוס הדיגיטאלי – מספר דברים אשר כדאי להיות מודע להם

* קיימים שני סוגים של דפוס, דפוס אופסט ודפוס דיגיטלי. הדפוס הדיגיטלי הוא המילה האחרונה בתחום. בשונה מדפוס האופסט אין צורך בלוחות אלומיניום ודרך ההפקה הרבה יותר מהירה. בדפוס האופסט הדפיסו רק כמויות גדולות, גם אם לא היה צורך בכמות גדולה.

* השימוש בדפוס הדיגיטלי זמין, נוח וזול. אפשר להזמין כמעט כל דבר בכל גודל. היתרונות הרבים של הדפוס כמו האיכות הגבוהה, הדיוק, המהירות ועוד הפכו את השימוש בדפוס הדיגיטלי לפופולארי ונפוץ מאוד.

* בדפוס דיגיטלי אפשר להזמין עבודות דפוס היישר מהבית. אין צורך לכתת רגלים ולהגיע אל בית דפוס. אתרי אינטרנט רבים מציעים אופציות של עיצוב מוכן שבו אפשר לשבץ את הלוגו, את הסלוגן ותמונות. לפני שמסיימים את הפרוצס אפשר לצפות כיצד תיראה ההדפסה ואם צריך לערוך שינויים.

* בית דפוס בשיטה הדיגיטלית פועל לפי הטכנולוגיה המאפשרת חיבור בין מכונת ההדפסה והמחשב. הודות לחיבור הזה, נוכל להדפיס במהירות ובעלויות נמוכות יותר.

* בתי דפוס רבים עברו לעבוד בשיטת הדפוס הדיגיטלי. רבים מתמקדים בתחומים מסוימים כמו בניירת משרדית, בשלטים, בכרטיסי ביקור , בהדפסת מעטפות ועוד.

מדפסות משולבות – בכל בית ישנה מדפסת

* מדפסות משולבות הן המצאה גאונית המאפשרת לכל משרד ביתי להצטייד בציוד משרדי, והכול במכשיר אחד.

* מדפסת משולבת היא מכשיר המשלב סורק אופטי, מדפסת, מודם. באמצעות השילוב נוכל גם להדפיס חומרים מהמחשב הביתי, לסרוק תמונות אל תוך המחשב, לשלוח ולקבל פקס. מדפסת משולבת חוסכת הרבה מקום. בכל שולחן משרדי או בשולחן הכתיבה הביתי נוכל להניח את המדפסת ועדיין יישאר מקום. בשנים האחרונות הגיעו לשוק מדפסות משולבות אלחוטיות שאותן אין צורך להניח על השולחן המשרדי.

* בשל התחרות הרבה בין החברות השונות המייצרות מדפסות משולבות, מחירי המדפסות יורדים כל הזמן. אם בעבר קניית מדפסת ביתית הייתה הוצאה כספית גבוהה, היום בכל משרד ובכל בית יש מדפסת משולבת.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.