שיפוצניקים

שיפוצניק במרכז -חברת אומנות השיפוץ. שיפוץ בניינים באיזור תל אביב וגוש דן

שיפוצניק  בדרום- – בסט שיפוצים -אשדוד והסביבה

יעקב לוי שיפוצניק מקצועי, איזור באר שבע והדרום

שיפוצניק בצפון  -מאהר אל חילף שיפוץ בבתים, צביעת קירות ועוד

קבלני שיפוצים באזור קרית טבעון וחיפה 

קבלנים בצפון הארץ – קבלן שיפוץ בצפון

שיפוץ בית בחיפה  – אין האוס

טלפון 077-2199907

קבלני שיפוצים אזור הצפון: א.א הנדסה חיפה טלפון: 053-442287 א.א שיפוצים כרכור טלפון: 050-8580355. א.א.א יניב פרויקטים טבריה טלפון: 052-8888828

קבלני שיפוצים באיזור המרכז
טלפון: 03-5056080 אליאסי אהרון חולון טלפון: 050-5338572

קבלן שיפוצים מומלץ: 052-9125343

מג’יד חג’אר – קבלן שיפוצים טלפון: 052-8711055

קבלני שיפוצים שמבצעים עבודות שיפוץ בבתים פרטיים ובבניינים משותפים לרוב נקראים בשפת הרחוב שיפוצניקים. הכינוי הישראלי שקיבלו קבלני השיפוצים מוענק לכל אדם שמבצע עבודות שיפוץ ולא בהכרח לאדם שעבר הכשרה בנושא ויש לו תעודה ושם של בעל עסק. יש קבלני שיפוצים הטוענים כי הכינוי מוריד להם מהערך והם אינם מגדירים את עצמם כ”שיפוצניק” אלא כקבלן שיפוצים. אין ספק כי הביטוי “קבלן שיפוצים” הינו ביטוי המקובל יותר בקרב קבלני השיפוצים והעוסקים בעבודות בניין.

ביצוע שיפוץ בית – בחירת קבלן

בבחירת שיפוצניק מתוך מגוון רחב של שיפוצניקים חייבים להתייחס לכמה פרמטרים מהותיים: הקבלן חייב לבוא עם רקע וניסיון בתחום, זאת אומרת, מומלץ לשמוע חוות דעת מלקוחות קודמים של השיפוצניק ולקבל עליו רשמים חיוביים לפני בחירתו כקבלן שעתיד לבצע את עבודות השיפוץ בדירה. פרמטר נוסף שחייבים לקחת בחשבון הוא המחיר. קבלני שיפוצים אינם עובדים לפי אומדנים מדויקים של מחיר ולכן המחירים בין קבלן לקבלן עשויים להשתנות.
מומלץ לבחור בקבלן שיפוצים עם וותק של מספר שנים בתחום, שביצע מגוון רחב של עבודות שיפוץ בבתים ובנייני מגורים. קבלן שיפוצים וותיק נחשב לשיפוצניק מומחה והוא בדרך כלל יקר יותר. לרוב ניתן למצוא גם שיפוצניקים מתחילים, אשר מתלמדים אצל קבלני שיפוצים וותיקים ובדרך כלל העבודה אצל השיפוצניק המתחיל תהייה במחיר היכרות.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.