ריצוף אבן חיפוי אבן

אבן לריצוף

מספיק להביט בקטלוג אבן לריצוף כדי להבין כמה רחב הוא עולם הריצוף וכמה בלתי אפשרי להסתכל עליו כמקשה אחת. מטרת הריצוף גם היא משתנה. אבן לריצוף יכולה להיות מיועדת לחוץ הבית או כברו. היא יכולה להיות מיועדת לריצוף חדר האמבטיה בלבד או גרם מדרגות בלבד וכדומה. המשחקים עם אבן לריצוף הם אין סופיים. בסופו של דבר אתם הם הקובעים את פיזורה בבית או מחוצה לו. עם זאת יש להתחשב במטרות האבן על מנת לא לבזבז כספים וטרחה לשווא.

לדוגמא, אבן לריצוף בעלת פני שטח חלקים עלולה לא להתאים לשטח מחוץ לבית או ההפך, לא מבחינת המימד האסטתי ולא מבחינת המטרות שהיא מיועדת אליהן. אבן לריצוף חוץ תהיה בדרך כלל בעלת פני שטח מחוספסים ומראה טבעי יחסית. אבן לריצוף פנים, לעומת זאת, תהיה לרב בעלת מראה מלוטש ומעובד יותר. כמובן שגם בתוך הקטגוריות עצמן יש חלוקה בין אבן לריצוף בעלת טקסטורות שונות, צבעים שונים, גדלים שונים, רמת עמידות או תחזוקה שונה וכו’. בעוד חלק מהמדדים הם אסטתיים חלקם משפיעים על איך תראה הסביבה המיועדת לריצוף כמה שנים לאחר גמר העבודה.

http://www.shaishkedem.co.il

ריצוף אבן בבתים

אבן לריצוף תגדיר את הסביבה הביתית שלכם מחדש ויש לה הפוטנציאל לשדרג את השטח פלאים כל עוד סוג הרצפות ועבודת הריצוף עצמה נעשית כהלכה. אחרת, זהו בזבוז משאבים כמו כסף, זמן והשקעה. לכן רצוי להיוועץ עם איש מקצוע ולהשקיע מחשבה מראש על הפרמטרים השונים במקום לבצע החלטה חפוזה
ריצוף אבן בבתים או חיפוי אבן משדרג את מראה הבית שלכם

http://www.evenbereshit.co.il/

One comment on “ריצוף אבן חיפוי אבן
  1. Pingback: סוגי שיש לריצוף

Comments are closed.