ריצוף אבן טבעית בבתים

אבן לריצוף פנימי בבתים

מספיק להביט בקטלוג אבן לריצוף כדי להבין כמה רחב הוא עולם הריצוף וכמה בלתי אפשרי להסתכל עליו כמקשה אחת. מטרת הריצוף גם היא משתנה. אבן לריצוף יכולה להיות מיועדת לחוץ הבית או כברו. היא יכולה להיות מיועדת לריצוף חדר האמבטיה בלבד או גרם מדרגות בלבד וכדומה. המשחקים עם אבן לריצוף הם אין סופיים. בסופו של דבר אתם הם הקובעים את פיזורה בבית או מחוצה לו. עם זאת יש להתחשב במטרות האבן על מנת לא לבזבז כספים וטרחה לשווא.

לדוגמא, אבן לריצוף בעלת פני שטח חלקים עלולה לא להתאים לשטח מחוץ לבית או ההפך, לא מבחינת המימד האסטתי ולא מבחינת המטרות שהיא מיועדת אליהן. אבן לריצוף חוץ תהיה בדרך כלל בעלת פני שטח מחוספסים ומראה טבעי יחסית. אבן לריצוף פנים, לעומת זאת, תהיה לרב בעלת מראה מלוטש ומעובד יותר. כמובן שגם בתוך הקטגוריות עצמן יש חלוקה בין אבן לריצוף בעלת טקסטורות שונות, צבעים שונים, גדלים שונים, רמת עמידות או תחזוקה שונה וכו’. בעוד חלק מהמדדים הם אסטתיים חלקם משפיעים על איך תראה הסביבה המיועדת לריצוף כמה שנים לאחר גמר העבודה.

 אבן לריצוף פנים בבתים – חברת שיש קדם

חברת שיש קדם הינה מהחברות הגדולות והמובילו תבצפון הארץ בתחום של ייבוא ואספקת שיש לקבלנים בפורייקטים גדולים של אבן לריצוף או לחיפוי.

לאתר של שיש קדם

http://www.shaishkedem.co.il

ריצוף אבן בבתים עם חברת אבן בראשית

אבן לריצוף תגדיר את הסביבה הביתית שלכם מחדש ויש לה הפוטנציאל לשדרג את השטח פלאים כל עוד סוג הרצפות ועבודת הריצוף עצמה נעשית כהלכה. אחרת, זהו בזבוז משאבים כמו כסף, זמן והשקעה. לכן רצוי להיוועץ עם איש מקצוע ולהשקיע מחשבה מראש על הפרמטרים השונים במקום לבצע החלטה חפוזה
ריצוף אבן בבתים או חיפוי אבן משדרג את מראה הבית שלכם

 

לאתר של אבן בראשית

http://www.evenbereshit.co.il/

 

פרוייקט ריצוף וחיפוי חיפוי אבן טבעית לבניין משותף

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.