התקנת קמין בבתים

קמין – הדרך הטובה לחימום הבית
הקמינים הפכו לאופנה עיצובית מאוד בולטת בשנים האחרונות בישראל. מעבר לעובדה שהאח מחמם את הבית, הוא הפך לפריט דקורטיבי ביותר ברוב הבתים שבו הוא מותקן
בשוק היום קיימות שיטות רבות לחימום הבית. מי שבוחר לחמם בעזרת אח, יודע שלבחירתו עומדות כמה אפשרויות. אח גז, אח עצים ואח שמבוסס על נפט או סולר.

קמין  עץ
זהו אח בעל נתוני חימום משתנים מעת לעת בהתאם לעובדה אם האש נחלשת או מתגברת. תנאים  טובים לבעירה ושמירת איכות קמין עשוי מעץ הם חומר בעירה טוב, אח מתוכנן בצורה נכונה וטובה וכן ארובה בנויה ומתוכננת כמו שצריך.יש חשיבות עצומה לא להכניס עצים רטובים לאח, עץ רטוב גורם לפליטת עשן וחומרים שמזהמים וזה גם סותם את הארובה ומזיק לנשימה ולאיכות הסביבה.

לאתר של זיו קמינים – קמיני נפט, עץ, וקמיני עצים

קמין מובנה
אח זה בנוי לתוך מבנה כמו מבנה גבס או קיר או גומחה שמתאימה לו. הוא יכול להיות מגז או מוסק בעצים. חשוב שהמבנה יכול להכיל אותו ויהיה בטיחותי ולא חלילה בלתי עמיד לחום שאותו מקרין האח. אח מובנה יכול להיות בעל דלת זכוכית פתוחה או סגורה בהתאם לדרישות בעלי הבית. צריך לזכור שעדיף שדלת האח תישאר סגורה וכך ניצולת החום תהיה במקסימום.

קמין גז
זהו האח החסכוני ביותר מבין כל האחים הקיימים. גם דקורטיבית הוא בנוי יפה. אין צורך במחסן עצים או מכולה לנפט או סולר, מספיק להשתמש בבלוני הגז הקיימים לשימוש הבית. בנוסף, יש לו תרמוסטט שמכוון בדיוק לרמת הטמפרטורה שבעל הבית רוצה שתהיה וברגע שהטמפרטורה משתנה הוא עובד על מנת לשמור על החום הנכון שנקבע לו.

באופן כללי, אלה הן בהחלט שיטות חימום מעולות שהיום נהוגות בהרבה בתים באיזורים הקרים בארץ, בעיקר בבתים חדשים, או מהוות תוספת בתוכנית שיפוץ של בתים. זה מעניק תחושת חמימות ומשפחתיות לסלון הביתי ומחמם את הבית בצורה המיטבית, יותר מכל דרך חימום אחרת כמו מזגן חימום או תנור חשמל. באירופה זה נהוג כבר שנים, כיוון שמזג האוויר שם קר והחורף שולט שם כשמונה חודשים בשנה.

לדף עבודות עץ באתר שלנו

https://www.yudale.co.il/%D7%A0%D7%92%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%93%D7%95%D7%AA-%D7%A2%D7%A5/

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.