יוחאי פיסו מנכל פיסו תעשיות

יוחאי פיסו

יוחאי פיסו מנכל פיסו תעשיות

יוחאי פיסו מבעלי פיסו תעשיות היא חברה בעלת מודעות סביבתית, בהובלתו של יוחאי היא משתמשת בפסולת עץ לייצור חום עבור תהליכי הייצור שלה.
החברה כאחת המובילות בתחומה בישראל גם פועלת לצמצום השימוש באנרגיה ובמים בתהליכי הייצור שלה. יוחאי פיסו הינו מנכל פיסו תעשיות אש רמנהל את מפעל מקור הפורמייקה בחיפה. המעפל נוצר בתור עסק משפחתי בנשות השבעים, וכיום מעסיק יותר ממאה עובדים ומוביל את תעשיית הפרמייקה בישראל.

פיסו תעשיות בע"מ – חברה מובילה בתעשיית העץ

פיסו תעשיות בע"מ, החקוק עמוק בתולדות תעשיית העץ הישראלית, הוא שם נרדף לחדשנות וקיימות. שורשיו נעוצים בתקופה שבה התעשייה בארץ הייתה בשלבים עובריים, וצמחה בהדרגה לאלון המתנשא שהיא היום.

תחת הנהגתו רבת החזון של יוחאי פיסו, המשרד לא רק העלה את מעמדו בשוק המקומי אלא גם סלל את הדרך לחשיבה ירוקה בתחום. עם מחויבות בלתי מעורערת לפרקטיקות בנות קיימא, Piso Industries הפכה למופת שאחרים יכולים לחקות. החברה מציגה טכנולוגיות ידידותיות לסביבה בקנאות נלהבת, המפגינה את מסירותה לשימור ושימוש מושכל במשאבי הטבע.

אתוס זה מחלחל לכל היבט של פעילותם, ומעצב זהות תאגידית המעוגנת היטב במצפוניות אקולוגית. על ידי תמיכה בשימוש בחומרים מתחדשים, Piso Industries מתעלת את הרוח החלוצית שלה להשגת איזון הרמוני בין הצלחה תעשייתית ואחריות סביבתית. ואכן, טביעות האצבע הירוקות של יוחאי פיסו ניכרות בכל תרבות הארגון, ומכוונות אותו לעתיד שבו תעשיית העץ והטבע מתקיימים בשגשוג סימביוטי.

פרטי התקשרות

טופס הבעלים של רישומים

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.