שירותי יעוץ מס וראיית חשבון במרכז

שירותי יעוץ מס וראיית חשבון מהווים דבר הכרחי וחשוב לשם התנהלות כלכלית נכונה, תקינה ומוצלחת של בעלי עסקים, חברות, עמותות, עובדים עצמאיים ושכירים בכל ענפי המשק הישראלי. התחום הפיננסי הוא מורכב ומסועף וכולל בחובו חוקים חשבונאיים ומיסויים שונים, שיש למלא אחריהם בקפידה כדי לא להיקלע לקשיים כספיים. לכן, מומלץ מאוד לפנות לקבלת סיוע וליווי מאנשי מקצוע מומחים ומנוסים, העוסקים בכך על בסיס יומיומי.

שירותי ראיית חשבון באזור מרכז הארץ

במסגרת תפקידם, אחראים רואי חשבון על עריכת ביקורת והכנה של דוחות כספיים לתאגידים ולקוחות פרטיים והגשתם לגופים הרלבנטיים, מתן ליווי פיננסי שוטף וסקירת דוחות כספיים, ניהול כספים וחשבות שכר, הכנת חוות דעת מקצועית במצבים של סכסוך משפטי, סיוע במקרים של מיזוגים ורכישות, פירוק חברות, ייצוג וליווי מול רשויות המיסים ועוד. כמו כן, מעניקים רואי החשבון ייעוץ עסקי ומסייעים ללקוחותיהם לקבל החלטות מושכלות, באמצעות גיבוש אסטרטגיה עסקית, בניית תכנית עסקית, פיתוח מוצרים או שירותים חדשים וכדומה.  משרדי ראיית חשבון ברמת גן, בת ים, ראשון לציון ו פתח תקווה מספקי שירותים לכל תושבי המרכז.

ליצירת קשר עם יועץ מס ומשרד רואי חשבון ליחצו כאן

מה כולל יעוץ מס?

ההיבטים המיסויים הם מרכיבים מהותיים בראיית חשבון, שכן מדינת ישראל גובה מיסים על הכנסות שוטפות ופעילות עסקית וישנה חשיבות לפעול בצורה חוקית מבחינה פיננסית וחשבונאית. נושא המיסוי הוא מורכב וכולל מגוון רחב של נהלים, חוקים ותקנות ולכן מצריך בקיאות וידע ספציפי. יועץ מס הינו אדם אשר עבר הכשרה ייעודית בתחום והוסמך על ידי נציבות מס הכנסה, לאחר תקופת התמחות של שנה ומעבר של בחינות. המדובר בתפקיד ייחודי כך שיועצי מס הם לא בהכרח גם רואי חשבון או מנהלי חשבונות.

כחלק ממילוי תפקידם, אחראים יועצי המס על מתן ייעוץ וליווי שוטף לחברות וליחידים בכל ההיבטים המיסויים מול רשויות מס הכנסה, מס ערך מוסף, המוסד לביטוח הלאומי ועוד. יועץ מס מעניק ללקוחותיו סיוע שוטף במילוי והגשת כל הדוחות המתחייבים מכוח החקיקה לגופים הנדרשים, מייצג אותם בפני רשויות המיסוי והמוסד לביטוח לאומי, מבצע תכנון מס פיננסי שמטרתו לצמצם את תשלום המס השנתי שלהם ומטפל עבורם בבדיקת האפשרות לקבל החזרי מס במקרים המתאימים.

משרד יועץ מס ורואי חשבון ניצן לזרוב

ראיית חשבוןמשרד רואי חשבון ניצן לזרוב ממוקם בפתח תקווה ומעניק שירותי ראיית חשבון באזור תל אביב וגוש דן, כולל הערים הבאות: רמת גן, בת ים, ראשון לציון ו פתח תקווה. המשרד מספק גן  שירותים פיננסיים כגון ייעוץ מס וליווי פיננסי לחברות ולעסקים במרכז. ליצירת קשר עם יועץ מס ומשרד רואי חשבון פנו אלינו

כתובת המשרד וטלפון להתקשרות

  • רח’ בן ציון גליס 18/106 אזה”ת סגולה, פ”ת
  • טלפון: 052-6693496

תוכן עניינים