פינוי דירה

פינוי דירה – מה זה אומר ומי צריך את זה
בעלי מקצוע שעוסקים בתחום של פינוי דירה מכל תכולתה (או מחלק גדול ממנה) נתקלים לא פעם בשאלה – מה זה אומר בעצם להיות מפנה של דירות, ומי צריך את השירות הזה. ובכן, כדי להבין מהי המשמעות של פינוי דירה ומתי עולה צורך בבעל מקצוע שכזה, נסקור כמה דוגמאות של סוגי לקוחות נפוצים שפונים, כל אחד מסיבותיו הוא, לחברה מקצועית שמתמחה בעניין.

פינוי דירה שעברה בירושה
רבים מבין הלקוחות שפונים לקבלת שירות של פינוי דירה נמצאים בשלב לא קל בחיים. מדובר בבני משפחה – יורשים – של קרוב שנפטר. לעיתים מדובר בילדיו של הנפטר, לעיתים מדובר בנכדים, ולעיתים בקרובים אחרים. הצורך לפנות את הדירה של אדם שהלך לעולמו מהתכולה שנאספה לתוכה במהלך תקופת חיים שלימה נובע, על פי רוב, מכך שהיורשים צריכים למכור את הדירה או להשכיר אותה.
לפני שמבצעים פעולה כזאת, צריך בדרך כלל לשפץ את הדירה, לצבוע אותה, ולנקותה. לפני שניתן לעשות פעולות אלה ביעילות צריך כמובן לבצע פינוי של חפצים רבים, גדולים וקטנים.
התועלת שבשימוש בשירות פינוי דירה טמון בכך שתהליך הפינוי כרוך, על פי רוב בזמן יקר. לא תמיד אפשר להתפנות לביצוע מלאכה כזאת, מה עוד שלא פשוט גם לפנות את התכולה. תכולה של דירה שמורכבת, בין היתר, מרהיטים גדולים וכבדים, מאביזרי ביגוד, כלי מטבח וכלי חשמל ישנים, אי אפשר סתם כך להשליך לאשפה (פעולה כזאת יכולה להסתיים בקבלת קנס כספי גבוה). חברת פינוי מפנה את כל מה שצריך, לאן לצריך – כלומר למתקני מחזור או מרכזי אשפה שונים. לעיתים חלק מהרכוש מועבר לתרומה באופן מסודר.

לפרטים נוספים לגבי פינוי דירה לחצו כאן.

פינוי לטובת שלום בית
חברות שעוסקות בפינוי דירה נתקלות, לעיתים, בפינוי שנובע מגורמים אישיים מיוחדים. ישנם אנשים שנוטים מטבעם לאספנות. לא מדובר באדם שאוסף בולים או משהו אחר בדומה לזה. מדובר באנשים שפשוט שומרים כל דבר שנופל להם לידיים. אנשים כאלה מתקשים להשליך אפילו חפץ קטן שרכשו אי פעם, ולעיתים הם אפילו אוספים כל מיני מציאות ואף גרוטאות שמישהו אחר השליך.
אנשים כאלה נתקלים לפעמים באולטימאטום מצד בן או בת זוג שמורה להם לפנות חלק גדול מהאוסף של החפצים שנאגר עם השנים. לפרקים מדובר באנשים שאפילו קבלו טיפול פסיכולוגי כדי להתמודד עם הקושי להשליך דברים או להעביר אותם למישהו אחר. הנקודה שבה מוכן האדם לפנות את ביתו היא השעה שבה זקוקים לחברת פינוי דירה שתבצע את הפינוי במהירות וביעילות.

כל מי שזקוק לשירותי פינוי
חברות שעוסקות במתן שירותי פינוי נתקלות בסוגי לקוחות נוספים, שונים ומגוונים. בין השאר, מדובר בלקוחות שעוברים לבית אבות ומנצלים את הרגע לפינוי חפצים ישנים שאין להם עוד צורך ומקום בהם.
לעיתים פונים לקוחות שיוצאים לחוץ לארץ לתקופה ארוכה, ומחליטים לעשות סדר בבית בעזרת חברת פינוי מקצועית. חלק מהחברות נותנות גם שירותים נלווים כמו ניקוי ופינוי מקלטים, פינוי מחסנים וכיוצא באלה.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.