מתנפחים – כל דבר על אודות המתנפחים

גם אנשים מבוגרים וגם ילדים צעירים יכולים ליהנות לקפוץ ולהשתולל במתקני מתנפחים המלאים אוויר. כיום לא צריך ללכת ללונה- פארק כדי ליהנות ממתקני מתנפחים. קימת אפשרות לשכור מתנפחים לכל אירוע. שכרתם מתנפחים? האורחים לא ישכחו את האירוע.

מתנפחים- לכל גיל ולכל אירוע

1. מתנפחים הינם מתקנים השווים לכל נפש, ילדים, נוער, צעירים ואף לגילאים מבוגרים יותר. כמעט לכל גיל יש מתנפחים שמתאימים לו , לילדים מתאים מגלשות וטרמפולינות. ולמבוגרים מתאים יותר מסלולי מבוכים קירות טיפוס ועוד סוגים אחרים של מתנפחים עם אתגר ומשימה מצויים סוגי מתנפחים שונים ומיוחדים לכל הגילאים, הילדים יבכרו מתנפחים בצורת טרמפולינה או גם מתנפחים המשמשים כמגלשה, ומבוגרים מעדיפים מתנפחים עם משימות ואתגרים דוגמת קיר טיפוס או מסלולי מבוכים ועוד.

2. צריך להתאים מתנפחים המתאימים לעונות השנה. בקיץ מתאים להביא מתנפחים שנעשות עליהם פעילויות גם במים ובחורף יש להעדיף מתנפחים המתאימים לעונה.

3. ישנם שלשה קריטריונים לבחירת מתנפחים , על פי השטח, בהתאם לגובה התקציב ולפי כמות האורחים. כדי שלא יהיה צפוף רצוי למקם את המתקנים של המתנפחים כשיש רווח מתאים ביניהם. אין זה ראוי ומתאים שמשתתפי המסיבה יבלו זמן רב בשהייה בתור כדי לעשות שימוש במתקן, עקב כך, אם ייתכנו הרבה אורחים מומלץ להזמין מתנפחים בכמות מתאימה.

4. פעמים רבות קורה שיש נפילות ממתקן המתנפחים, לכן יש להציב את המתקן על מקום חלק וללא מהמורות או עצמים זרים כדי למנוע פגיעות או פציעות. הכי מתאים שהמתנפחים יוצבו על מזרונים או על גבי משטח דשא.

השכרת מתנפחים – איך נמצא את המעולים ביותר?

1. בשוק יש חברות רבות המתעסקות בעניין של השכרת מתנפחים כאשר אתם מחפשים חברה רצוי לבצע סקר שוק ולהשוות עלויות. לאחר שתבדקו תוכלו לגלות שקיים הבדל משמעותי במחירים.

2. לפי המלצות – לכל אחד מאתנו ישנם ידידים ששכרו מתנפחים לאירועים. הם ישמחו להמליץ לנו על חברה טובה ובעלת אמינות. כמובן שיש אפשרות גם לקבל אינפורמציה והמלצות מאתרים ופורומים ברשת האינטרנט שעוסקים בנושא של השכרת מתנפחים .

3. לפי הגיל – כאשר אנחנו מחפשים מתנפחים צריך לחפש מתקנים שמתאימים לגילם של האורחים.

4. לפי גודל השטח – לכל שטח יש להתאים את המתנפחים המתאימים , במידה שיש מקום גדול אפשר להזמין מגוון מתנפחים ומאידך, במקום קטן ניתן להציב רק מתקן קטן.

5. לחברות המתעסקות בענף השכרת מתנפחים יש ניסיון. מומלץ להגיע לייעוץ עמם אודות המתקנים המומלצים.

6. צריך להעדיף חברה השומרת על כללי הבטיחות. השכרת מתנפחים עלולה להיגמר באסון. חברות מקצועיות שולחות נציגים מבוגרים למסיבה כדי שיהיו במקום ויקפידו על הכללים של הבטיחות.

אטרקציות לבר מצווה – כדי להעלות בדרגה כל מסיבה

1. הזמנת אטרקציות לבר מצווה היא אטרקציה בפני עצמה, נותנת נופך ועניין למסיבה וגורמת למוזמנים להיוותר במקום האירוע זמן רב.

2. כשישנם בקרב המוזמנים גם אורחים מבוגרים , כדאי להזמין גם אטרקציות שמעניינות מבוגרים.

3. העולם של אטרקציות לבר מצווה הנו עולם גדול ורחב, מידי יום נולדות אטרקציות חדשות. ישנם אטרקציות שמעניינות מבוגרים וילדים כאחד, כמו משחקי מחשב שהילדים מנוסים בהם וכך גם משחקי שולחן.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.