מועדון למסיבות בת-מצווה

מועדון למסיבות בת-מצווה – בשבילה, עד חצי המלכות

מכל ימי ההולדת שאנו חוגגים בחיינו כיהודים, אין ספק שעבור בנות גיל 12, בת-המצווה, הוא המשמעותי ביותר. אם נשים לרגע בצד את הטקסים הדתיים, הרי שגם למסיבה ולחגיגה עצמן יש טעם מיוחד של מעבר מילדות לבגרות. יותר ויותר נערות בנות מצווה בוחרות כיום, בעצה אחת עם הוריהן לשכור מועדון המתמחה באירוח של מסיבת בת מצווה ולחגוג בו עם משפחתן, חברותיהן וחבריהן אירוע בלתי נשכח. הסיבה לכך פשוטה – הרצון להצליח להפיק וליהנות האירוע; מצד אחד “ללכת על בטוח” ומצד שני להבטיח שהמוזמים יחוו חוויה חד-פעמית ומקורית. וכמובן – לשים את כלת בת-המצווה במרכז העניינים, כמו שכל-כך מגיע לה ביום המיוחד הזה.

לאתר שלנו

http://www.zehu-ze.co.il/

מה מציע מועדון למסיבות בת מצווה?

מועדונים גדולים ומוכרים המארחים מסיבות בת-מצווה, יוכלו להציע לכם חבילות אירוח שלמות, שיכללו, בין השאר, את השימוש בכל מתקני המועדון: מערכות הגברה ותאורה, במה, מסכים להקרנת קליפים, תפריט משתנה בהתאם לסוג האירוע וכמובן עיצוב קונספט לפי מה שתבחרו. מלבד זאת, שכירת מועדון למסיבות בת-מצווה מאפשרת גם הבאה לתוכו של פעילויות שונות, בהתאם לאופיין ורצונותיהן של החוגגת ומשפחתה.

מועדון למסיבות בת מצווה – כמה הצעות להפעלות במהלך האירוע
העובדה כי גיל 12 הוא בדיוק קו התפר בין ילדות ובגרות, מבקשת התייחסות מיוחדת גם לתכנים של האירוע. לא סתם מסיבת ריקודים, אלא חוויה מיוחדת שלא תשכח במהרה. ישנן אינספור אפשרויות של תכנים המתאימים להעברה בכל מועדון המארח מסיבות בת-מצווה בו תבחרו. הנה כמה לדוגמא:
מופעי שירה, בידור וריקודים: אם של צוות המועדון הקבוע ואם של אמנים מוזמנים מבחוץ. ניתן גם לשלב הופעה של כלת בת-המצווה עצמה, לאחר שקיבלה הנחייה צמודה ממנטור כמו ב”דה וויס” או כוכב נולד – מה שיעזור לה לשים את עצמה במרכז הבמה וההתפעלות
אפקטים מיוחדים: שילוב של לייזרים, במות מסתובבות, גשרים מתרוממים או ירידה מהשמיים של בלונים, נצנצים וכו’ – זוהי דרך נפלאה לגוון את מסיבת הריקודים ולהעמיד את כוכבת הערב באור הזרקורים
משחקים ואטרקציות בהפעלת חברות חיצוניות – לגיבוש והנאה של המשתתפים
דוכנים עם הפעלות שונות: “קעקועים” (כאלה שיורדים עם הזמן), איפור מקצועי, במת היאבקות, ציור קריקטורות ועוד ועוד
מופעי אש, להטוטים, לייזר או קרקס

הזמנת מועדון ליום הולדת או מועדון עבור מסיבות בת מצווה תבטיח כי מסיבת בת המצווה תהיה מוצלחת שמחה ומושקעת

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.