תוספות שיער מתאים לכל אחד ולכל כיס

כל אחד וכל אחת מעונינים ששיער ראשם יהיה מלא חלק ושופע , היום זו כבר לא אגדה. כל אחד וכל אחתמסוגלים להגשים את החלום. לנערות בעלות שיער מתולתל נציע החלקת שיער יפנית, לבעלי שיער דליל אפשר להתאים הלחמת שיער או שזירת שיער.

לשיער ארוך חלק ובריא

 • * השיער לא נעשה רק יפה וחלק על ידי החלקה יפנית אלא גם משתקם ומבריא. החומרים של ההחלקה המוטמעים בשיער מרעננים כל סוג של שיער, שיער צבוע, שיער הרוס ופגום.

  * לא כל מעצב שיער יודע לעשות בהצלחה טיפול של החלקת שיער יפנית. כדי להצליח בטיפול יש צורך בכישורים, בידע ובמיומנות. מומלץלבדוק ולברר על מעצב מקצועי ומנוסה לפני ביצוע החלקת שיער יפנית.

  * לאחר החלקת שיער יפנית חיוני להוסיף ולטפח את השיער. חשוב להשתמש בחומרי טיפוח מומלצים. בקשו ממעצב השיער המלצות על השמפו ועל מסכת השיער המתאימים לכם.

  * אומנם החלקת שיער יפנית משנה את מבנה השערה לתמיד, אך את הטיפול חיוני לחדש מדי כמה חודשים כדי להחליק את שורשי השיער שגדלו.

הלחמת שיער – הפתרון האולטימטיבי לבעלי שיער דליל

 • * הלחמת שיער או שזירת שיער הן הפתרון לבעלי שיער דליל. אף אחד לא אוהב שיער דליל או איים של קרחות על הראש. הגיע הזמן להפסיק לסבול. בזכות הלחמת שיער או שזירת שיער תוכלו ליהנות משיער מלא ושופע.

  * כשמבצעים הלחמת שיער או שזירת שיער חשוב לבחור מעצב שיער מיומן , מקצועי ואמין. שיער אדם איכותי מתאים לתוספות שיער. בשוק יש הרבה סוגי שיער זולים שעברו תהליכים כימיים. בשבוע הראשון כל סוג שיער ייראה יפה, אבל את ההבדל תרגישו כעבור זמן קצר.

  *מלחם עדין ודבק קראטין משמשים להלחמת שיער. לא נגרמים נזקים לעור הקרקפת ולשיער כתוצאה משימוש בדבק קראטין. אחרי הלחמת שיער אפשר להתרחץ בבריכה או בים ולייבש השיער באמצעות פן.

  * שזירת שיער היא שיטה אחרת של מילוי שיער. גם לאחר שזירת שיער ניתן לצבוע את השיער ללכת לים, להתנהג רגיל וליהנות משיער מלא ושופע.

החלקת שיער יפנית – הלקוחות מרוצים ואנו נהנים

חוה מגבעתיים אינה חדלה להתרגש ולספר לחברות איך החלקת שיער יפנית קיצרה לה את הבקרים. איני צריכה יותר לקום מוקדם כל בוקר, לחפוף ראש ולעשות פן. שיער ראשי חלק וזוהר גם אחרי שנת הלילה. החלקת שיער יפנית עבורי, היא מספרת, זה להיות תמיד יפה, תמיד עם שיער חלק ובלי להשקיע הרבה זמן.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.