טבעות אירוסין מזהב או מסוגים שונים?

טבעות אירוסין מזהב או מסוגים שונים?

 

השוק של טבעות אירוסין ניזון מטרנדים בעולם הגדול המשפיעים בדבר הסגנון ועל הדוגמה. מי קובע את האופנות השונות בשטח הנ”ל? לפי מה נחליט איזו טבעת לקנות? טבעות אירוסין זהב לבן או שמא טבעות אירוסין זהב צהוב. מהנתונים בשטח עולה כי מספר גורמים עיקריים משפיעים בדבר האופנות השונות של טבעות אירוסין, נשים יפות ומפורסמות , מותגים בולטים לייצור תכשיטים וגם דעת הקהל. אם חברה עולמית מציגה תערוכה של תכשיטים בסגנון חדש ושונה, חברות ייצור רבות מאוד יעתיקו ממנה את הסגנון והאופי, ובאותה שנה כלות רבות יענדו על אצבעותיהן את הסגנון החדש של טבעות אירוסין.

טבעות אירוסין – טבעות בסגנונות מגוונים

  • · מי מבינינו אינה אהבה לחלום על אודות היום המיוחד שבו יעניק לה אהובה טבעת אירוסין. טבעות אירוסים כבר מזמן הפכו לחלק בלתי נפרד מטקס הצעת הנישואין. טבעות אירוסין עשויות , בדרך כלל, מזהב ויש להן גם ערך כלכלי . בנוסף לערך הרגשי , טבעות אירוסין הן גם השקעה כלכלית. כל פעם כאשר נרצה טבעות אירוסין בסגנון שונה או בעלת יהלום גדול הרבה יותר , נוכל להחליף את הטבעת בטבעת שונה.· טבעות אירוסין מאופיינות במספר סוגים עיקריים, טבעות אירוסין בעלות סגנון קלאסי או טבעות אירוסין בסגנון ייחודי ושונה. טבעות בסגנון קלאסי אלו הטבעות אשר בהן במרכז הטבעת מורכבת אבן יהלום. בעיצוב מיוחד תוכלו להוסיף יחד עם היהלום אבנים שונות במגוון עיצובים ודוגמות .

טבעות אירוסין – איך נבחר את הטבעת המתאימה ביותר

  • · ברוב המקרים, מרבית הנשים בארץ ישראל בוחרות טבעות אירוסין זהב לבן. נהוג לחשוב כי לנשים עם עור כהה יכולות להתאים טבעות אירוסין זהב לבן. בישראל , ארץ חמה , להרבה מאוד כלות יש עור בצבע כהה. בניגוד לנשים עם עור כהה, למי שיש עור בהיר יתאים הרבה יותר טבעות אירוסין זהב צהוב.· אם יש לכם יהלום גדול ונקי נכון לשלב אותו בכל טבעות אירוסין זהב לבן. אם היהלום אינו גדול במיוחד והוא לא נקי, תוכלו לשבץ אותו בכל טבעות אירוסין זהב צהוב.·טבעות אירוסין זהב צהוב , הינן על פי רוב, טבעות בסגנון קלאסי. טבעות אירוסין זהב צהוב הינן טבעות מסורתיות שאותן קנו כלות צעירות במשך מאות רבות של שנים. לטבעות האלו יש סגנון עתיק ומיוחד.

    ·טבעות אירוסין צריך להתאים לסגנון ולמבנה הגוף של הכלה. לנשים עם יד קטנה ושברירית יתאימו טבעות אירוסין עדינות בסגנון קלאסי, לעומת זאת לכלות עם אצבעות רחבות וקצרות יתאימו טבעות אירוסין עם נוכחות, טבעות בעלות נפח ועם יהלומים גדולים .

    · טבעות אירוסין זהב צהוב לא תלויות רק בטרנדים עכשוויים. בעדות אלו ואחרות ובתרבויות לא מעטות קיימת מסורת של טבעות אירוסין זהב לבן או טבעות אירוסין זהב צהוב. ברוב המקרים הכלות הצעירות נדרשות להמשיך את המסורת של האמהות וגם של הסבתות.

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.