אייפון אייפד – תיקון אייפונים מתקלה וקלקול

אייפון – תיקון אייפונים מתקלה וקלקול

אייפון, אייפד, ואייפוד הינם מסימני ההתקדמות של הטכנולוגיה באופן כללי ובשטח התקשורת בפרט. אייפון – תיקון אייפונים מתקלה וקלקול מצד שני, קיימים תקלות ובעיות הנובעות מהיותם של המכשירים רגישים ומתוחכמים. תקלה שחוזרת על עצמה במכשירים האלו הינה תקלה במסך המגע הרגיש. פוליסת הביטוח של מכשירי אייפון ואייפד אינה תמיד כוללת את מסך המגע. בכתבה דלהלן ישנן הצעות , רעיונות והמלצות לתיקון אייפון, תיקון אייפד ואייפוד.

 כמה עניינים שרצוי להיות מודע להם

 • * יש כמה רעיונות לאיפה כדאי לגשת לצורך תיקון אייפוד, תיקון אייפד ותיקון אייפון. האופציה הראשונה היא לגשת למעבדה מורשית שמתעסקת בתיקון אייפוד ותיקון אייפון. זוהי אופציה שלא בהכרח כדאית. המעבדות המורשות משגרות את המכשיר לחוץ לארץ, רק אחרי 14 יום תקבלו את המכשיר בחזרה. בפרק הזמן הזה תצטרכו להסתדר בלעדי המכשיר.* ישנה אף אפשרות לבקש את שירותיה של מעבדה פרטית המתמחית בתיקוני אייפד, אייפון ותיקון אייפוד במעבדות אלו, עובדי המעבדה ימצאו את התקלה ויתקנו את המכשיר בפרק זמן מהיר, לעתים אפילו בתוך שעה. מפני שבמעבדה פרטית נמצאים חלקי חילוף מקוריים מתבצע התיקון על הצד הטוב ביותר.

 6 דברים שראוי לדעת

 • * חיוני לברר שהמעבדה הפרטית נעזרת בחלקי חילוף אורגינאליים בטרם המסירה של מכשיר האייפון או כל מכשיר שונה לתיקון.

  * חשוב לגשת למעבדות מומלצות העוסקות בתיקון אייפון. כדאי לבדוק בין חברים ומכרים שמסרו בעבר אייפון לתיקון במעבדה , כמו כן יש פורומים באינטרנט היכולים להמליץ לגבי מעבדה איכותית לתיקון אייפוד.

  * חיוני לבחור מעבדה העוסקת בנושא תיקון אייפוד בעלת מיכשור מתקדם. כדי לתקן את המכשירים הטכנולוגיים העדינים יש צורך במיכשור איכותי וחדשני. כדאי להעדיף חברה המעניקה אחריות עבור תיקון אייפון ועוד.

  * לפני שהינכם נותנים את המכשיר לתיקון מומלץ לבקש לדעת מהו מחיר התיקון. מעבדה רצינית יודעת לנקוב את מחיר התיקון בהתחלה . רצוי לא לסמוך על מעבדה שלא קובעת מה מחיר התיקון בתחילה.

  * במידה שבחרתם לבצע תיקון אייפד במעבדה פרטית , יש לדעת כי תאבדו את האחריות שנותנת חברת אפל למכשיר.

  * עצה טובה שפועלת כמעט תמיד, כאשרהמסך נתקע במצב האחרון ואינו נדלק ,אינו נכבה ואינו זז, מומלץ לבצע “ריסטארט” למכשיר. לחצו על כפתור הכיבוי למשך זמן מה והדליקו מחדש, ברוב הפעמים זה פועל. והיה אם איננו מצליח מומלץ לשקול לפנות למעבדת אייפון

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.