מכונות קפה לבית ולמשרד – קניית מכונת קפה איכותית

ישנן כמה צורות לתפעל מכונות קפה : פודים, קפסולות וקפה טחון. מה שמעניין זה שיש מכונות קפה ביתיות שפועלות על ידי שימוש הן של קפה טחון והן של פודים. יש מכונות שמאפשרות ליצור קפה בקלות וללא לכלוך. לעומת זאת, ישנם מכונות שיותר מסובכות לתפעול, אך היתרון שלהם נעוץ בכך שניתן להרגיש את יצירת הקפה, דבר שנחשב עבור חלק מהלקוחות כיתרון. באינטרנט ניתן למצוא מכוון סוגי של מכונות קפה. כמו כן המגוון של המחירים הוא עצום, החל ממאות שקלים ולעתים אפילו יותר מ5000 שקלים.

 

לצערנו, עדיין יש ישראלים  שטוענים כי את מנת האספרסו היומית שלהם הם חייבים לשתות בבית הקפה הפינתי שקרוב למקום העבודה שלהם. הסיבות מגוונות: יש מקומות עבודה רבים בישראל שבהם לא קיימת במקום העבודה שלהם מכונת קפה איכותית  ולכן הם חייבים לפרנס את בית הקפה שקרוב למשרד, יש כאלו שעדיין מאמינים כי הקפה שמכינים בבית הקפה הכי טעים ומשובח (בעיקר לאור העובדה שהם משלמים עליו קרוב לעשרה שקלים) ויש שאינם יודעים להכין מנת אספרסו גם אם יש להם מכונה כזאת במשרד ועל כן מעדיפים לרדת מספר קומות במעלית מאשר להסתבך בהפעלת מכונות קפה.מכונות קפה ביתיות פרצו אל תוך המודעות שלנו, ולאחרונה יותר ישראלים שותים את מנת האספרסו היומית שלהם בבית: אם זה בטרם יציאתם אל מקום העבודה, אם זה בשעות אחר הצהריים אחרי שחזרו ממקום העבודה ואם זה במהלך הערב כאשר הזמינו מספר חברים לטעום מהקפה המשובח שמכונת הקפה החדשה שלהם מפיקה. אין ספק כי מכונת הקפה הביתית עושה את העבודה – היא מכינה קפה לא פחות איכותי מזה שמגישים בבתי הקפה והיא עושה את זה בנוחות ובפשטות, והכי חשוב, בזול.

 

קניית מכונות קפה

מכונות קפה ביתיות ניתן לרכוש היום בכל חנות למוצרי חשמל ואלקטרוניקה. המבחר הוא גדול ולכן מומלץ לקרוא חוות דעת וביקורות ברשת האינטרנט בטרם רכישה של מכונת הקפה האולטימטיבית בעבורכם. טווח המחירים עבור מכונות קפה ביתיות נע בין חמש מאות שקלים לבין 6000 שקלים והוא משתנה בהתאם לתכונות המכונה ומה שיש לה להציע בעבור המשתמש הביתי. לרוב, מכונות הקפה שמחירם נע סביב ה-1000 שקלים הן מכונות קפה איכותיות ומעולות לשימוש ביתי.את מכונות הקפה הביתיות קל לנקות, נוח להכין באמצעות מכונות קפה ביתיות מנת אספרסו ולא צריך לעשות קורס מזורז בקפה לשם כך. רוב מכונות הקפה הביתיות פועלות או על פודים או על קפסולות ועל כן השימוש בהם והתפעול שלהם הוא פשוט, נוח וידידותי, גם בעבור מי שאין לו מושג בעולם מכונות הקפה בפרט ועולם הקפה בכלל

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.